PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: tutor xD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam prośbe do wszystkich adm i tutor kiedy bendzie przesłuchanie na tutora czy coś to wbije na poke-evo tylko że na gre i mi napiście na private to moja prośba
Z twoją ortografia juz chyba nie masz szans na tutka ;d
"Ja Tarzan, ja byc krulem dzungli, ja napisac na private" ^^ BOŻE!!! Dzieci wykorzystajcie wakacje i zajrzyjcie do słownika! Jak widzę kiedy ktoś pisze "bendzie" to się załamuje... ;p
(03-08-2014, 08:11 )bebpl napisał(a): [ -> ]mam prośbe do wszystkich adm i tutor kiedy bendzie przesłuchanie na tutora czy coś to wbije na poke-evo tylko że na gre i mi napiście na private to moja prośba

A ta składnia rozwala na łopatki xD bebpl na PREZYDENTA! A jak nie, to chociaż na... tutora haha

Ashba

(05-08-2014, 19:01 )Knox napisał(a): [ -> ]"Ja Tarzan, ja byc krulem dzungli, ja napisac na private" ^^ BOŻE!!! Dzieci wykorzystajcie wakacje i zajrzyjcie do słownika! Jak widzę kiedy ktoś pisze "bendzie" to się załamuje... ;p
(03-08-2014, 08:11 )bebpl napisał(a): [ -> ]mam prośbe do wszystkich adm i tutor kiedy bendzie przesłuchanie na tutora czy coś to wbije na poke-evo tylko że na gre i mi napiście na private to moja prośba

A ta składnia rozwala na łopatki xD bebpl na PREZYDENTA! A jak nie, to chociaż na... tutora haha

U prezydenta polskiego tez z ortografia nie najlepiej Duży uśmiech
(05-08-2014, 20:38 )Ashba napisał(a): [ -> ]
(05-08-2014, 19:01 )Knox napisał(a): [ -> ]"Ja Tarzan, ja byc krulem dzungli, ja napisac na private" ^^ BOŻE!!! Dzieci wykorzystajcie wakacje i zajrzyjcie do słownika! Jak widzę kiedy ktoś pisze "bendzie" to się załamuje... ;p
(03-08-2014, 08:11 )bebpl napisał(a): [ -> ]mam prośbe do wszystkich adm i tutor kiedy bendzie przesłuchanie na tutora czy coś to wbije na poke-evo tylko że na gre i mi napiście na private to moja prośba

A ta składnia rozwala na łopatki xD bebpl na PREZYDENTA! A jak nie, to chociaż na... tutora haha

U prezydenta polskiego tez z ortografia nie najlepiej Duży uśmiech

Stąd ta propozycja xD