PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Why I'm been banned for my nick?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Why I'm been banned for my nick?
I really do not understand this, help anyone? :C
Becoz u are fegot men.
omg now I know what it means "cipa" -.-"

My dog ​​is called Cika so I wanted to name the character but I could not so I entered "Cipa" omg
The strangest language of the world is yours ..

So you can ask for un-banned? or change nick?
(26-09-2014, 18:00 )Cipa napisał(a): [ -> ]omg now I know what it means "cipa" -.-"

My dog ​​is called Cika so I wanted to name the character but I could not so I entered "Cipa" omg
The strangest language of the world is yours ..

So you can ask for un-banned? or change nick?

Dear Cipa
Can I ask you a small question? Why you writing in english when you are Polish and propably you know polish very well ? I really don't know why Polish people pretend to be English? Can you answer me ?
Lubię Angielski.

A tak całkiem serio, to chciałam Pana oszukać i przepraszam za to.
Ludzie pisali że dostane bana za nick itd. no ale uparłam się że admini nie będą zawracać sobie głowy pierdołami, jak widać miliłam się. Słuszny ban zgodzę się z tym, ale przejdę do sedna sprawy, czy mogę odzyskać moje rzeczy? Czy koniecznie muszę kupić zmianę nicku? Czy wybaczy mi Pan i zmieni nick lub przeniesie przedmioty na 2 postać?
Cipa przeprasza
Kup zmiane nicku poczym napisz do mnie na PW, lecz jeżeli zrobisz cokolwiek co mi sie nie spodoba to pójdzie ban wiec radze przestudiować regulamin www.poke-evo.com/rules.txt