PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Banik od Pana Dark Lighta za free xd
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem bana od Darka za nic w zasadzie ;] nie udzielał odpowiedz, ignorował graczy a jako organ odpowiadający za porządek i dobrą jakośc gry na serwie mial jednym słowem nasze uwagi w dupie brzydko mowiąc ;] razem z kumplem wpadliśmy na pomysł że można by było stworzyć silniczek który by za nas klikał ;] Jest problem z tym kasyne xd strasznie męczące strasznie monotonne strasznie długo ale to na inny temat dyskusja Uśmiech a wracając do darka Uśmiech napisałem raz grzecznie do niego jak i równie kolega
Dark ignoruje
napisalismy znowu
dark ignoruje
napisaliśmy jeszcze raz
dark dalej ignoruje
zaczeliśmy pisac między soba że to nie głupi pomysł z tym silniczkiem i zaczeliśmy pisac argumenty darkowi że to nie jest zła myśl
dark dalej ignoruje Uśmiech
zaczelismy między sobą gadać
i coś tam sie odezwał wielmozmy pan i władca ciemności xD
To coś tam zaczął już burczeć
a jak przywalił ortografią pisząc bład który był widoczny dla każdego xd I kazdy go widział ;d wręcz upokorzył sie takim błędem xd zaczełem podejrzewac że to poprostu jakiś łepek młody który cwaniaczy na admie Uśmiech
ale pisał koles dalej a on go dalej miał w dupie Uśmiech I ja sie wypowiedziałem ze powinien iśc do szkoły pouczyć sie ortografi i czytania ze zrozumieniem a nie siedzieć przed kompem i zaczął mi grozić banem xD z jakiej paki to nie wiem :] ale tak czy owak dostałem od niego bana ^^ Pokazać chciał może przed kolegami że jest kozak z pruszkowa że ma adma xd nie wiem, nie mam pojęcia xD A teraz pytanie końcowe Duży uśmiech kto jest głównym własciciemem/moderatorem/adminem tego serwera ;]
Wtedy pisałem z graczem którym miał problem na prv wiec nie miałem czasu na czytanie czatu głównego lecz gdy skończyłem przeczytałem co wy tam pisaliście. Normalnie bym ostrzegł ale widze ze wy jesteście z ekipy tych wszystko-mogących, mowiłes ze czytałes regulamin? wieć dam ci takie coś:
"Administracja ma pełne prawo do karania graczy za jej denerwowanie i irytowanie. Dotyczy to wszelkich form komunikacji." Nie mam nastu lat wiec również takie zachowania jak twoje mnie irytują Uśmiech Ban słuszny, coś jeszcze? Główni - Zygzagz/nightmare i ashba Uśmiech
Witam!

Dnia 13.10.2014 około godziny 00.30 otrzymałem bana od Admina działającego pod nick'iem "Dark Light". Ban dotyczył naruszenia regulaminu paragrafu "3. Inne" punktu "J" który mówi: "Administracja ma pełne prawo do karania graczy za jej denerwowanie i irytowanie. Dotyczy to wszelkich form komunikacji."

Poniżej postaram się opisać całe zajście oraz udowodnić moją tezę, że ban był niesłuszny. W godzinach nocnych staraliśmy się (ja wraz z graczem o nicku ZeusAkaHades) podjąć dyskusję z Adminem o nicku "Dark Light". Niestety nam to nie wyszło, więc uznaliśmy to za ignorowanie po czym zajęliśmy się rozmową między sobą, w której praktycznie żadna wypowiedź nie była skierowana bezpośrednio do osoby Admina, oczywiście była w niej mowa o "Dark Light'cie" ale jakiekolwiek stwierdzenie nie padły bezpośrednio w kierunku wspomnianej osoby. "Dark Light" w pewnym momencie wtrącił się mówiąc, że uważa, że wypisujemy głupoty. Niestety nie mogę przytoczyć konkretnego fragmentu z chatu ponieważ zostałem pozbawiony szansy na skopiowanie całe zajście. Tutaj pojawia się pierwszy argument, który przemawia przeciwko Adminowi. Najpierw zbanował wspomnianego wcześniej przeze mnie znajomego, później mnie używając słów: "Ty też polecisz". Ja na spokojnie odpowiedziałem, że nie ma problemu lecz najpierw niech pozwoli mi skopiować chat. Nie dostałem takiej szansy. Dlaczego? Może dlatego, że z chat'u jasno wynikałoby, że jesteśmy niewinni. Może dlatego, że "Dark Light" obawiał się, że znajdziemy tam dowody, które udowodnią jego brak kompetencji, który postaram się wkrótce udowodnić. Tego dnia, jak i niedługo przed północą zauważyłem iż wiele osób zostało zbanowanych z ręki "Dark Light'a". Czy admin, który banuje tak dużą ilość banów mógł być poirytowany, a jego trzeźwość umysłu w ocenie sprawy już mogła być osłabiona? Według mnie tak. Z regulaminu jasno wynika: "Administracja ma pełne prawo do karania graczy za jej denerwowanie i irytowanie. Dotyczy to wszelkich form komunikacji.", a zatem czy zdenerwowany admin może banować wszystkich dlatego, że nie jest w humorze i denerwuje go wszystko na około? Nie, nie ma do tego prawa. Pan „Dark Light” sam powiedział: „Normalnie bym ostrzegł ale widze ze wy jesteście z ekipy tych wszystko-mogących”, a zatem dlaczego nie dostaliśmy tych ostrzeżeń i kto daje prawo oceniania człowieka w taki sposób? Skoro powinniśmy dostać ostrzeżenie to dlaczego go nie dostaliśmy? Ponieważ „widział, że jesteśmy z ekipy tych wszystko-mogących”? Skąd takie przypuszczenie i dlaczego Admin zachowuje się w taki sposób zamiast dać szansę graczom, którzy poświęcili czas na serwerze, na którym On urzęduje? Uważam, że ban został mi przydzielony niesłusznie, przez osobę, która pomimo iż pełni funkcję Admina nie ma do niej kompetencji, która sugeruje się własną opinią, a nie regulaminem oraz popełnia błędy ortograficzne co jest karygodne podczas wypełniania takiej funkcji. Mam nadzieję, że powyższa wiadomość jest wystarczająca, aby udowodnić, że jestem niewinny, a jeśli nie proszę przedstawić dowody przemawiające przeciwko nam, ponieważ ja takowych nie znalazłem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o odbanowanie.

Pozdrawiam,
Monty.
Po doglebszym przeanalizowaniu czatu może faktycznie bylem dla ciebie Monty zbyt surowy bo wrzuciłem was do 1 worka poczym zobaczyłem ze 90% wiadomości bylo pisane przez hadesa, kara zmniejszona Uśmiech
Tak coś jeszcze ^^ też nie mam nastu lat dla twojej informacji ;] rocznik 94 jestem więc nie jestem natrętnym gnojem i nie uważam sie za wszystko mogącego tylko nie lubie jak ktoś sprawy istotniejsze ignoruje i ma mnie w dupie xd Nie mów ze pisałeś z innym graczem i nie patrzałes bo odpisywałeś co jakąś chwile i tyle ;]. I żadne 90% wiadomości było pisane przez hadesa tylko 70 ewentualnie xD Duży uśmiech jednym słowem ;] Powinieneś dac ostrzeżenie ;] z tego co widziałem tego dnia dałeś od cholery banów a przed nimi zawsze ostrzeżenie. Pisałem już do ashby i napisze też tobie. zalezy mi głownie na tym żeby bombeloss-owi oddać Victrebela którego od niego pożyczyłem ;] ub na 1 dzień starczy ^^ na poke evo jestem rangą starszego lamusa bo dopiero zaczełem łapac o co tu chodzi ;] nie dostane Ub trudno ;] Będe musiał robić nową profke co pewnie mi sie znudzi od nowa xd. A jak przeanalizowałeś czat jeśli na ten post dzisiaj dopiero odpisałeś ? :> hah Duży uśmiech Nie no spoko ;] 3m sie all..

A jeszcze jedno ;] ^^ W sumie wystarczyłby ub na godzine czy jeden dzień ;] oddam mu poka i tyle xd mozesz sobie banowac ta profke choć nie widze znacznego powodu do tego Duży uśmiech miłego dnia i elo ;] 4/2/0.

Monty ! Duży uśmiech ja tam jeszcze wróce ;P Musisz poczekać troszke xD z bombellosem to obgadam bo wpadliśmy na dobry pomysł po blancie Duży uśmiech Oczko a własnie Duży uśmiech monty jest żywym przykładem na to że nie szkodziłem serwerowi nie denerwowałem graczy ani nie trułem nikomu dupy ^^ monty mając 15 lvl napisał do mnie że nie wie o co biega itp ;] i jak mogłem to mu pomagałem Duży uśmiech może śmiało potwierdzić więc narzucając sie na wypowiedz montiego czy dark ma prawo oceniać ludzi w taki sposób ? nie nie ma Duży uśmiech dziekuje do zobaczenia już niedługo Język

Chętnie bym pokazał kopie czatu Duży uśmiech lecz niestety :c Dark za mocno obawiał sie ujawnienia braku kompetencji do pełnienia tej funkcji xd :C jak i mi czy montiemu Uśmiech
2. f) Uzywanie nieoficjalnych programów do gry bądź wspomagających ją jest karanie usunieciem konta oraz banem na IP.
Zatem dyskusja na temat taskera zbędna.
Skoro admin nie odpisywał ani nie dawał znaków życia to znaczy, że był afk (chyba oczywiste) a nie, że ignorował.
Co do zasadności banów nie mam komentarza bo nie widziałem zajścia.
Nightmare jakby Ci to wytłumaczyć Duży uśmiech o tym punkcie 2. f) chcieliśym z nim porozmawiac on odpisywał tylko na niektóre wiadomości Duży uśmiech monty był tego świadkiem Uśmiech Nie ma sensu sie wykłucac o ub bo jak widac admin dark kieruje sie tym że mu nie podpasowałem :d chcem odzyskać kumpla victrebela i zrobie sobie nową profke i tyle xD Duży uśmiech Gdyż wątpie ze komukolwiek innemu będzie sie chciało zajmowac moim ub ;] a po 2 Duży uśmiech teraz monty może potwierdzić również to ze fakt nie przewidziałem tego iż ma aż taką władze totalną pan dark to powinienem i tak chyba dostac najpierw ostrzeżenie Duży uśmiech nawet boty jakieś na kasynie dostały ostrzeżenie xD
Akurat wtedy miałem sprawe z graczem Audi, Pocisz sie Kup deo oraz Seboo , wiec naturalnie odpisuje zawsze na prv a na glowny jest z reguły spam ktory czytam jako ostatni, co jakams chwile odpisywałem? Jako tego nie widze a mam screeny z czatu, kare zmniejszyłem wczoraj ale post napisalem dzisiaj, jakis problem w tym widzisz? Dla twojej informacij, zawsze idzie czasówka, dodatkowo banowałem z Ban + Ostatnie ostrzeżenie, wiec.. Dalsza dyskusja tutaj jest bezcelowa, chcesz dalej? Idz na pw. W skrócie, jak bys ty nie kozaczył, to bys bana nie dostał lecz kiedy ostrzegam kogoś pisząc ze moze dostać bana zwykle sie ogarnia a nie odpisuje ze tego bana dostać nie może. Takich pewnych siebie ludzi nie lubie. Mam screeny co pisałeś wiec jesteś spalony. Night, ty na chyba wiesz ze jak stoisz normalnie bez ghosta w depo to troche ludzi czasem potrafi napisać, wiec odpisuje w 1 kolejności na prv potem główny wiadomo dlaczego.