PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: BAN IP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostalem bana na ip od Egiliama.
Nie wiem za co , w mojej wypowiedzi nie obraziłem ani Egiliama ani innego z administratorów.
Byla to moja konstruktywna krytyka w stosunku co do serwera. Nie dostalem zadnego ostrzezenia a ban jest na IP - ja sie pytam za co.
Chce un-bana calkowitego bo nie zlamalem regulaminu Uśmiech

Dodam więcej , nie było zadnego ostrzeżenia podczas "dyskusji" rozmowy wlepil bana. Nie jest to ani honorowe ani uczciwe. Sam napisał na poczatku , że wszystko co sie pisze trzeba argumentować, hipokryzja ?
W sumie to się nie dziwię obraziłeś serwa, przez to pokazujesz że potrafisz zrobić lepszego, a skoro Ci się nie podoba to po co na nim grasz, i pewnie za to dostałeś banana na IP
Jest roznica miedzy obrażaniem kogoś , czegoś a konstruktywnym krytykowaniem Uśmiech
<jebłem> Jeśli dla ciebie wypowiedź typu: ten serwer to shit, graja tutaj takie zjeby, do dupy etc. jest według ciebie poprawne?

Ashba

Kiedys takimi delikwentami zajal bym sie inaczej... ale wiadomo jak z moimi checiami teraz Duży uśmiech

BTW bana mozna dostac tak poprostu "za brzydki ryj" (czasem nawet doslownie) takie prawa, nic nie zrobisz Duży uśmiech Moje konta a Egiliam dostal prawo banowania mojej wlasnoci Duży uśmiech


Nie bierz tego personalnie do siebie.
SS z rozmowy Egiliam Uśmiech Napisałem tylko , że serwer to shit dlatego , że administracja sie opierdala a community na tym serwie to gówno ze względu ma ekonomie serwera. A nie przypominam sobie bym pisal ze graja tam same zjeby etc.
Jesteś hipokrytą Egiliam :v

więcej , jesteś takim hipokrytą, że zamiast zmieniać to jakos to jedyne co robisz na serwerze to bawisz sie z ludzmi w jakieś śluby (?) zabawy i inne pierdoły , które w zadnym stopniu nie poprawią tego co na tym serwerze sie dzieje. Czyli jesteś podwojnym hipokrytą kłamiąc w żywe oczy w tym momencie + za te "argumenty".

O Tobie Ashba mozna powiedzieć to samo , opierdalasz sie. Zrobiles serwer a teraz zwątpiłes,znudziło Ci się ?

Ashba

(25-10-2014, 11:05 )ciekibolek napisał(a): [ -> ]SS z rozmowy Egiliam Uśmiech Napisałem tylko , że serwer to shit dlatego , że administracja sie opierdala a community na tym serwie to gówno ze względu ma ekonomie serwera. A nie przypominam sobie bym pisal ze graja tam same zjeby etc.
Jesteś hipokrytą Egiliam :v

więcej , jesteś takim hipokrytą, że zamiast zmieniać to jakos to jedyne co robisz na serwerze to bawisz sie z ludzmi w jakieś śluby (?) zabawy i inne pierdoły , które w zadnym stopniu nie poprawią tego co na tym serwerze sie dzieje. Czyli jesteś podwojnym hipokrytą kłamiąc w żywe oczy w tym momencie + za te "argumenty".

O Tobie Ashba mozna powiedzieć to samo , opierdalasz sie. Zrobiles serwer a teraz zwątpiłes,znudziło Ci się ?

Opierdalam sie to fakt i jestem tego swiadomy! Praca, szkola, prawko Duży uśmiech z Servera i z innej mojej tworczosci w internecie da sie zasponsorowac pewne rzeczy wiec jakos mi to nie przeszkadza Duży uśmiech Osiagnelem duzo, prawie nic nie robie Duży uśmiech Napisalismy server 3 lata temu, teraz sie wyciska ostatnie soki i nie narzekam wgl Duży uśmiech Co do egiliama to sie zajme Duży uśmiech i wkurwia mnie krytyka kogos kto nic nie osiagnal no chyba ze liczyc tego Typowego Gracza w LOLA to faktycznie siegasz gwiazd Janusz.

Pozdrawiam!
?? Jak mozna oceniać osiągnięcia kogoś na podstawie jakiegoś page na facebooku ? Wedlug mnie osiągnąłem wiele , swoje ideologie tutaj wprowadzasz :v
[Obrazek: qJxUGbO.png]

PS. Śluby fajna zabawa, wprowadzam chociaż jakąś atmosferę, skoro się to nie podoba, mogę wrócić do Milicji, tylko po co?
Lol stary, nie podoba się to spierdalaj.
Nie wiem po co wy się z nim kłócicie.
Ban na twarz, i tyle.
Skoro serwer jest "zjebany" to po co walczysz o ub? Brak sensu.

Krytyk się znalazł...
"takie zjeby jak ja" No kurde! XDDD
To ze krytykuje nie znaczy ze mi sie nie podoba , ba podoba mi sie ale mogloby być lepiej. Uśmiech
Jak ktos krytykuje zle , czyli co mam pochwalac serwer za wady?
"napisałem, że ten serwer to shit" -ciekibolek
shit - gówno

Więc uważasz, że ten serwer to gówno, a i tak ci się serwer podoba?

Jezu, twoje wypowiedzi są pozbawione sensu.
fajna atmosfera? XD
MG bawi sie z 2 ludzmi w domku w jakies sluby. To nie jest "atmosferyczne".

: DOPOKI NA SERWERZE GRA TYLE OSOB TO TEN SERWER TO SHIT : ?

czy gdzies napisalem ze rozgrywka sama w sobie mi sie nie podoba?
Zamknę, bo ten temat już i tak został wyczerpany, będzie ktoś chciał, to ci da ub, jak nie to poczekasz tydzień.