PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Specjalista Pokemon - Maroon Sandslash
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Około godziny 19:00 postanowiłem zrobić Shiny Sandslasha. Poleciałem do Specjalisty Pokemon, wszystko pięknie i ładnie napisał, że Shiny zrobiony. Odpalam i nic. Zrobiłem reloga i znowu nic. Generalnie 30 Topazów, 30 Bronze'ów i 1td poszły nie powiem gdzie. Co mam z tym incydentem zrobić?








Pozdrawiam Empa.
Opisz jakoś dokładniej o co chodzi bo nie bardzo rozumiem czy Ty nie dostałeś balla.. czy jest zbugowany... czy co... po 1 czy masz minimum 100 lvl? nie podałeś nicku z gry więc nie mogłem sprawdzić..
Nick z gry to Empa-senpai, mam 101 poziom. Cały czas mam balla, z tym że orby zniknęły a Sandslash jest dalej zwykłym Sandslashem.
Niewiem co to jest ale być może miałeś balla z tym pokiem w ręku [tam gdzie sie wkłada balla i pokemon wychodzi xd] . Ale nwm czy jak tak jest to sie buguje.
wtedy po prostu Ci mówi, że nie masz odpowiedniego poka.. przynajmniej ja tak miałem... nie no my tu nic nie wskóramy niech się administracja zainteresuje tą sprawą
Prawdę mówiąc to miałem pokeballa właśnie tam, skąd się przyzywa pokemona. Czy to naprawdę mogło aż tyle zmienić?
Jakikolwiek dowód że miałeś orby/w ogóle ich część/świadkowie?
Jest jeden świadek, który stał obok mnie gdy robiłem tego pokemona Shiny. Ludzie mogą również potwierdzić, że kupowałem od nich orby.
załatwione.