PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Jakieś propozycje ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie macie propozycje odnośnie zrobienia box 3 ?
Np. Jaki lvl , Jakie pokemony itd.
taki żeby mieć snorlaxa i kabutopsa z spellami Oczko chyba, że masz dobrych kumpli to są na tego boxa inne sposoby
Mi kumpel wykonał kabutopsem, scytherem, omastar, solar hypno, gengar i jakimś tam jeszcze pokiem, ale nie pamiętam jakim jak miałem ok 95 lvl Uśmiech
więc spróbuj podobnymi pokami Oczko
Team: Snorlax,Meganium,Gengar,Blastoise/Feraligatr,Kabutops,Scyther.
Strategia: Największy problem sprawia zawsze Aerodactyl. Wystawiamy najpierw Snorlaxa i Multi Punch tylko, zmieniamy szybko na Meganke usypiamy i bijemy Scytherem Team attack i skillami ciśniemy. Jak sie obudzi to zmieniamy poki to Blasta - 1 hit, zmiana Kabutopsa -1 hit itd. Zmieniamy póki nie będziemy mieli Multi Puncha u Snorlaxa i tak w kółko. Reszta zchodzi na hita u Snorlaxa: Kabuops, Omastar, Tyranitar, Dragonite, Crystal Onix. Na ostarniego trzeba uważać bo jak lax ma mało życia to może go ubić ale wtedy Meganka i i tak wygrana Duży uśmiech.
Wczoraj próbując zrobić tego questa zawiodłem się. NPC jest prawdopodobnie zbugowany, ponieważ pisząc "hi" on nic nie odpowiada - i nie tylko ja tak miałem.
Jest tak czasem, więc jeżeli tak masz, to napisz "bye", a póżniej znowu "hi", powinien zareagować Oczko