PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Pytania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, grę zacząłem 2 dni temu i mam kilka pytań:

1. Obecnie mam 48 lvl i poki takie jak pidgeotto, gloom, weepinbell, poliwhirl, geodude, magnemite. Korzystam w sumie z tych czterech pierwszych. Mam zamiar wbic 50 lvl i teraz jakie poki radzicie kupić? Mam zamiar zrobić vileplume (brakuje leaf stone).

2. Jak najlepiej tu zarabiać? Siedzę w mieście i łowie poki, łapiąc je i sprzedając u npc. Trochę monotonny zarobek i nie zawsze skuteczny. Wiem, powinienem expić na bulbach, ale problem taki, że nie mam dobrych poków (a nie chcę potem nadrabiać).

3. Pokemony lepiej kupować czy próbować łapać? Jeśli już to w zwykłe pokeballe czy te lepsze?

4. Ktoś może mi powiedzieć aktualne ceny poków takich jak: Abra, Charmander, Graveler i ceny kamieni do nich potrzebnych? ;x

5. Od którego fishingu wyławia się coraz to lepsze poki? Jak narazie staryu, poliwhirl i czasami seaking mi wyskakują Oczko


Dziękuje z góry za odpowiedź liczę na wyrozumiałość Oczko
50 lvl = Rock town quest ~5td + trochę sfb. Za tyle kupisz dla siebie kilka poków, które przydadzą ci się do końca np. Skarmory.
Polecam zrobić weezinga [koffing + quest na venom stone za ogryzki]
Jeśli masz farta, polecam je złapać, wyjdzie podobnie co z kupnem.
Abra ~20hd Charmander ~60hd Graveler ~60hd kamienie odpowiednio 1td:70hd:1td
Fishing = Starmie/Kingler/Seadra sa najlepszymi pokemonami możliwymi do wyłowienia, wystarczy ok 60 - 100
jeśli chcesz abre mogę ci złapać za darmo.
(27-02-2015, 21:02 )Egiliam napisał(a): [ -> ]50 lvl = Rock town quest ~5td + trochę sfb. Za tyle kupisz dla siebie kilka poków, które przydadzą ci się do końca np. Skarmory.
Polecam zrobić weezinga [koffing + quest na venom stone za ogryzki]
Jeśli masz farta, polecam je złapać, wyjdzie podobnie co z kupnem.
Abra ~20hd Charmander ~60hd Graveler ~60hd kamienie odpowiednio 1td:70hd:1td
Fishing = Starmie/Kingler/Seadra sa najlepszymi pokemonami możliwymi do wyłowienia, wystarczy ok 60 - 100

Dzięki wielkie za odpowiedzi Oczko


(27-02-2015, 21:25 )maxmaxi napisał(a): [ -> ]jeśli chcesz abre mogę ci złapać za darmo.

Miło by było, PW Oczko
Napisz do Mnie jak bede mam abre dam Ci ja jesli jeszcze niemasz.
Jakie pokemony polecacie zakupić na 60 poziomie, ile kosztują? I gdzie expić żebym dawał radę Oczko. I jakiś zarobek na tym poziomie?