PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Niesłuszny ban.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!

Tak samo jak Nynek dostałem bana za pisanie na czacie podczas eventu i zabijanie graczy. Również nie pisałem żadnych ofert, wyzwisk i tym podobnych, a co do zabijania graczy to chyba oczywiste ze chciałem przeżyć. Uśmiech

Wnioskuję o unbana.
Serdeczne JP! Anioł
Zamykam i nie udzielam dalszego głosu.
Sprawdzałem tylko czy da się pushowac tutrora.... To chyba normalne ze człowiek coś sprawdza...
Jak ten cały event był jedna wielka kpiną jak można go nazwać turtorem ,,Koggy'' okazał być sie totalnie zielony w prowadzeniu eventu. Event zaczol sie o 17 i pisał że już jest koniec wpisów i co sie okazało event rozpoczol sie o 17:30 jak sie ustala dana godzinę to trzeba jej przestrzegać jak sie umawia z dziewczyna to ona nie bd na cb czekac więc koggy nie masz poiecja o robieniu eventow Pozdrawiam serdecznie elo prawilne mordki lecimy na propsie pany i bijemy lvle .........
Tego eventu nawet nie zorganizował podobno....
Był ale nie dla Was pomimo wielu upomnień, mieliście mnie w dupie i nie tylko mnie. Tak to się kończy.
Oj ty prosiaczku....
Nynek Koggy wie raczej więcej o prowadzeniu serwa niż ty inaczej by Tutorem nie był
Ta jak on jest dobrym tutorem to ty nie jesteś konfudentem. Koggy nie ma o tym pojęcia... Pewnie pierwszy raz w życiu udało mu się zajść aż na taką pozycję i jak widać, przerosło go to...
Ty tylko hejty w głowie myśl pozytywnie
W ogóle ten event był pierwszym na tym serwie. Pewnie że Koggy pierwszy raz go prowadził, cud że się odbył Język
A jak tam z Patrosem bo katsuro mówił coś o unbanie .

Były ale nie w tym stylu
Terminatorplay ty to jesteś wszystkiego ciekawy jemu to nic lepiej nie mowcie bo zaraz doniesie a koggy ci zaraz jakiś event zrobi nastepny taki udany że bana dostalem bo probowalem pozbawić publike a ten mi bana wklepal ale no co zrobisz propsy lecą w twoja strone koggy teraz leci przekazik ,,gdy jest ci smutno gdy jest ci źle weź zyletke potnij sie" pany lecimy z lvlem koggy idź postawić mecze a nie turtorem jesteś jak nie masz o tym pojęcia
Smutno mi słyszeć ,że bana dostałeś
Ty chyba chcesz delete konta dostać.
http://pokexgames.pl/rules.txt
3.Inne podpunkt h
Uwaga! Idiota przy zmieniarce....
Po pierwsze koggy nie strasz bo groźby są karalne do lat 3 po drugie moge wyrazić swoją opinie i musisz sie z tym pogodzić
Obraza admina jest karalna
A konfidenci zawsze mają poobijane twarze. Oczko
konfidencje podaj przykład jak go obrazilem ZACYTUJ
Stron: 1 2