Shoutbox archive
O jeszcze zapomniałem to wypadałoby aby ktoś z Panów przejmujących władze napisał do panienki Inoue chyba wiadomo o co chodzi Oczko
No ja się zgłaszam do oceniania waszych postępów, prac i trzymam kciuki Oczko (do końca maja chce mieć pełna listę ludzi kto rządzi i kto za co odpowiada) <3 Dobranoc.
Spokojnie. Prace już trwają od +/- 1 miesiąca. Pare osób pracowało w incognito =D ;P Jeśli ktoś chce pomagać lub zaoferować pomoc. Piszcie mi na priv co moglibyście robić / Czym byście się zajmowali. Miłego Wieczoru
to macie dużo czasu żeby zadowolić wszystkich.
no zanim na nowym dojdą do tego etapu co ja jestem tu teraz to już całkiem osiwieje.
@osadnik Dobra będzie ale nie na tyle co nowy Duży uśmiech
Musi być rozwijany bo was zwolnię tam wszystkich !
Tylko, że ten stary nie będzie rozwijany ;p
Napisał przecież. Nowy świat będzie. A wy tam dalej będziecie mieć ten stary
@Nightmare Nie róbcie resetu bo foch. Niech sobie młodzi grają na nowym,a my stare pryki będziemy czekać na quest na LugieOczko #JakresetTonieGram
No kozaczek było xD
Dzięki Night za te wszystkie lata <3
Taki mam zamiar Oczko
No to grubo... ludzie robmy cos z tym !! Ja tez pomoge jak bede mogl...
O ile się dogadacie i będą =)
A ten serwer będzie stał, póki chcecie na nim grać. Resetu nie będzie, nikt dostępu do bazy mieć nie będzie, admina na white też nikt nie dostanie. Wszystkie zmiany tworzone przez nowe osoby będą dostępne za jakiś czas na nowym świecie
Uhuhu to sie podzialo xD xD
Ja ze swojej strony mam studia i pracę, swoje przez te ponad 6 lat zrobiłem, wypaliłem się. Oczywiście oferuję swoją pomoc przy ew. problemach, wytłumaczę co i jak działa.
Jeśli ktoś spośród Was jest zainteresowany pomocą w rozwijaniu tego serwera (drugiej edycji), żeby nie umarł śmiercią naturalną, napiszcie PW do @Pokelolek. I Wy możecie być bohaterami PxG =)
Hmm już piszę Shany