Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A jaki by miał sens kupowanie VIPu jakby był taki sam jak Premka1?
avatar
To w takim razie czemu ulepszana zostaje premka 2 a na 1 jak była stypa tak jest dalej ?
avatar
To, że wszyscy będą na tak jest oczywiste, tylko jaki sens nabiorą poziomy wbite "płatnie" na VIPie? Czemu inni musieli tyle kasy wydawać, a teraz ma być inaczej? Ale to tylko moja opinia Uśmiech
avatar
Jeżeli maiłbym coś odpowiedzieć to wystarczyłoby kupić 5k potek 5punktów i bym mógł z stamtąd nie wychodzić dniami. Łopaty są tanie, wszystko jest tanie, nie uważam żeby to był dobry pomysł. Ze względu na to, że serwer też musi się z czegoś utrzymać. Ja expiłem 300 na premce1 i było dobrze.
avatar
Chciałbym tylko poznać twoją opinie ;x
avatar
Nie ja decyduje o takich rzeczach więc nie muszę się wypowiadać. Uśmiech
avatar
Elve a co sądzisz o mojej propozycji ?
avatar
32 osobo online
avatar
A za co? Po prostu nie chce mi się potem tego kasować. A na pw róbcie co chcecie xD
avatar
Przepraszam :c
avatar
Jak chcecie się kłócić róbcie to na PW.
avatar
Nie wiem typie co ty masz w głowie ale obstawiam duży przeciąg... Pierw pod postem piszesz że dobry pomysł i się podniecasz jak gimnazjalista ZBUKIEM a teraz masz jakiś problem. Gościu bawisz mnie
avatar
Niestety pudło nie trafiłeś,ale też chyba nie zrozumiałeś mojej aluzji.
avatar
asz jak jestes wejdz do gry
avatar
Może masz na myśli siebie ?
avatar
No niestety są osoby bardziej błyskotliwe, że tak powiem.Dodatkowo mają większą wiedzę i uprawnienia.
avatar
[*]
avatar
Tak bezsensownej propozycji Vatashy to wprowadzić nie można.Jak wymyśli coś lepszego to pogadamy haha
avatar
Robimy tego l boxa dzis o 17 ?
avatar
Marzenia ;c