Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Widzisz i dochodzimy do końca, sprawy. Była skarga, ja mam obowiązek reagować. Perma i tak by miał ze względu na swoje 2 poprzednie bany, których ja mu nie dałem.
avatar
i o to w tym wszystkim chodziło żebyś napisał po prostu że nie ma za to bana ;p
avatar
Elveres prosze cie on miał może z 13 lat ... jeszcze nie wie co to nawet Paint jest i do czego służy ;p
avatar
Za głupoty mam banować? Daj spokój.
avatar
On nie tylko chwalił się na lewo i na prawo, że robi bota, tylko prosił innych o pliki do serwa. I wypytywał czy ich nie mają Uśmiech
avatar
Czyli nie dostane bana za to że jednym acc stoje w depo a drugim w domku ?
avatar
Ale za nic innego bana nie dostaniesz.
avatar
Matko Boska Koniec... To co sie tu wyprawia do obłęd .. pisze sie o czym innym ty o czym innym i nigdy nie dojdziemy ładu. W Mc chodziło o to .. Podkreślam to słowo "O TO" że jeżeli jest to mc to powinno się np móc stać jednym acc w depo a drugim w domku ... a nie jakieś oprowadzanie konta na questa którego można zrobić samemu ...a o tym gościu nie chodziło o to że mu sie nazbierało tylko o to że nie powinien dostać bana tylko za to że napisał że robi "bota " tyle w temacie .. a te odpowiedzi z kosmosu to nie dla mnie .. tyle w temacie kończę to pisanie ;p
avatar
Kary za bota będą surowe nic nie wskazywało na to, że koleś sobie żartuje. Biorąc pod uwagę, że dostał tylko "bana" a podliczyło mu PERMA był świetnym graczem, w ogóle nie zasłużył skoro miał już na koncie 2 bany. Ciekawe za co. Nie no za niewinność. MC jest dozwolone do przekładania itemów, przeszkadza bo nie można sobie postaci oprowadzić? Chcesz rób quest sam, za to kary nie ma. Na PW piszcie sobie co chcecie też w to nie będziemy więcej ingerować bo to było bez sensu. Ale jak stoicie w centrum zachowajcie minimum kultury ze względu na młodych, nowych graczy, którzy może sobie nie życzą na dzień dobry wulgaryzmów, ze strony graczy, którym się wiecznie nudzi. Każdy odpowiada za swoje czyny.
avatar
jak dla mnie kara za bardzo adekwatna do czynu .
avatar
Tu się zgadzam,bo nie którzy gracze są zdolni do wszystkiego.A ich głupota nie zna granic,więc powinni być świadomi tego co robią i piszą.
avatar
Bialy509 wejdź do gry
avatar
o to własnie chodzi ... mógł napisać że jest "pier*** " to nie wnioskuje o jego winie .. a kara jest za takie coś nadzwyczaj surowa Uśmiech
avatar
za glupote swoja ma bana Duży uśmiech czy prawde mowila czy nie to ban zasluzony
avatar
Lump kazda sytuacja zwiazana z botem powinna byc karana banem wiec o co ci chodzi ?
avatar
albo ostatnio co koleś dostał bana czy coś bo pisał że będzie robił bota ... a jak by napisał "jestem głupi " to co też by dostał ? Uśmiech też jakiś mistrzowski wyczyn Uśmiech
avatar
nic do tego regulaminu nie mam ale za przeproszeniem to trochę getto ... a to nie niewola i obozy ... ludzi odstrasza ..bo jeżeli jest mc to czego ludzie nie mogą normalnie odpalic sobie 2 acc i np stac w domku tak o bez potrzeby .. to jest trochę mało moralne ..
avatar
Można sprawdzić dzielenie konta, jest kilka innych sposobów. Nikt za darmo bana nie dostanie, to Ci mogę zagwarantować.
avatar
Przecież ja nie pisałem że można sobie pomagać na MC (czytaj uważnie), chodziło o to czy mogę mieć swoją główną postkę w PC np. pod handel (nie pomagając innej) a drugą expić "po cichu" w tym samym czasie. Tego dzielenia konta to też się nie da udowodnić za bardzo, bo mogę np. w kafejce się zalogować albo u znajomego grać na innym IP i bana dostanę za dzielenie się kontem? Dlatego właśnie twierdzę, że ten punkt jest zbędny a jak ktoś chce to niech się dzieli i expi jedną postać przez pół osiedla, ale "za głupotę zapłaci sam". Tyle w tej kwestii ode mnie, mam nadzieję, że tym razem zrozumiałe jest to co napisałem.
avatar
Jak macie inne pytania na ten temat zapraszam na PW.