Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
To zachowaj to dla siebie ja skończyłem dyskusje. Napisałem Ci na PW. Idę się położyć.
avatar
Jest co drążyć bo denerwuje mnie jego zachowanie.
avatar
Kurde King Poke daj już spokój nie ma co drążyć
avatar
Póki co zostaje po staremu.
avatar
Smartfony !
avatar
moze powiedzcie zeby tv w eq mozna bylo nosic xd
avatar
jeden pomysl lepszy od drugiego Duży uśmiech
avatar
No to można postawić ten tv co w domkach jest.
avatar
Poza tym nie ma sprawy, jak Ci tak na tym zależy odpal gimpa i zmień obramowanie telewizora pod kolor ścian premki. Bo Te co mamy są do białych ścian i dodanie ich do ceglanych wyglądałoby dość śmiesznie.
avatar
A ja mam wylogowaną postać w centrum, na którą logam sprawdzam tv i dopiero relogam na postać, która zazwyczaj wylogowana jest na expie.
avatar
i tak wiekszosc idzie i nie patrzy czy ktos inny jest Duży uśmiech wiec po kij zasmiecac tam PC jakimis TV xd
avatar
Największy skandal serwera jaki widziałem :O Administracjo radził bym posłuchać tej prośby !
avatar
Zgłaszam prośbę o dodanie tv na premce, nie chce nikomu wbijać a nie wiem które pozajmowane, skandal!
avatar
Sprawa wyjaśniona.
avatar
15kk to jest takie w sam raz tam, trochę expa, trochę rozrywki i vip leci Język Ale pidgeoty na premce1 i tak były ciekawsze
avatar
pilnie proszę o kontakt z członkiem SharpTeamu, gg/gra. z góry dziękuję ;(
avatar
Bez Suni 16.5-17.5kk, z Sunią max 19kk. Także Sunia troszkę pomaga.
avatar
Potwierdzam, ahh te 4 postacie co wtedy expiłem do 200 xD
avatar
U mnie bez sui bylo po 16kk a z sui w sumie podobnie bo w między czasie zawsze jakieś pogawędki. Nie ma co expić na wariata bo się można zajechać :p
avatar
Bez Suicune max 14 mln/h wyciągałem jednak widać że ma moc ten pokemon ;p