Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Polecam tego nizej konkretny kontrahent .
avatar
Skupuje Safari balle
avatar
Da się da, ale i tak jest lepiej. Ładnie sella lota więc ludzie niech chociaż bp kupią sami.
avatar
Elve ~ A nie da się zwiększyć stackowania? np. do 1000 zamiast setki? Przy małych kamyczkach/nasionach by to dużo pomagało Język
avatar
Nie do końca, po pikachu do tego co potki, później hunter bp, następnej są chari bp i na końcu reszta bagów w hunterze.
avatar
po uzupelnieniu pikachu bp leci do hauntera?
avatar
Zdziwiłbyś się przy bugach jakie rzeczy mają znaczenie.
avatar
Tu jest szybciej niż priv
avatar
Wątpię że to ma coś do rzeczy ale jeśli jest nadzieja to czemu nie: https://i.imgur.com/NWOpJ59.jpg
avatar
No domyślam się, ale rozłożenie bp nie jest równe innemu, i im więcej osób prześle dane tym łatwiej odtworzyć i naprawić bug. Tak to działa ^^
avatar
Elve wlasnie jak leca stony do glownego to jest ok Duży uśmiech gorzej jak sie zaczynaja dodatkowe bagi to aloot czasem przycisna
avatar
Wyślij mi na PW, ustawienie swoich plecaków na lota. Dokładnie jak masz rozstawione. Pomoże przy naprawie.
avatar
No mi to się średnio chce, szczególnie małe kamyczki na lee przekładać
avatar
Tutaj w ogóle jest coś dziwnego, bo jak expie na Tyranitarach premka2, to mi normalnie stony wpadają. Myślę, że wszystko jest zależne od tego gdzie trzymasz te kamienie bo ja w osobnym bp i lota ciągle przekładam.
avatar
Zawsze możesz zbierać ręcznie xD
avatar
Kolejne 20 bp loota na lee/ognistych i znowu po 1 kamieniu evo XD Klątwa trwa.
avatar
nie da sie
avatar
jak zrobić sapphire starmie?
avatar
Haha sory ;D
avatar
Uważaj bo by cie posłuchał...