Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
wez ..ja juz go łapie tyle czasu i nie wpadl ;/ a wiadomo safari kosztuja ;/
avatar
10:13 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Aerodactyl! W sumie to już 1. <3
avatar
heh ;p
avatar
mi aloot sie przycisnal jedynie gdy mialem pelny bp to nie zaczynal do nowego leciec tylko samemu jak wrzucilem kolka itkow to lecialo dopiero xd
avatar
ja na wszystkie balle na snorki biore kase wlasnie z stonow Duży uśmiech
avatar
a mi własnie wczoraj i przedwczoraj nie za bardzo ;p
avatar
a stonow z snorkow z premki1 dropi mi od groma juz lacznie nadropilem w ostatnim czasie blisko 200 duszy
avatar
;p
avatar
wczoraj o 5 byl porygon2 u kolekcjonera a pozniej w nocy byl skarmory wiec no chyba jednak cos bylo
avatar
nom cos jest nie tak zawsze na snorlax na prem 1 miałem sporo kamieni duszy gdzie teraz na 3 h miałem tylko 1 ;p
avatar
podejrzewam ze stackowanie w takim wypadku jest zbugowane i w jakis sposob nie potrafi przerzucic stona do plecaka, poszukam z tym czegos
avatar
Z tym autolootem to chyba Chesd ma racja że coś jest nie tak, bo niemożliwe że przez 2 godziny, 3 dni z rzędu lootnąłem po 1 kamieni z lee. Zazwyczaj to leciało jak woda a od reszty loota moment były pełne bagi.
avatar
Uptime jest 20h w tym momencie, zatem zadnych crashy nie bylo. Lagi?
avatar
Mnie nie było, a nikt nie zgłaszał więc nie wiem.
avatar
co to dzis 2 crashe byly ?
avatar
Spokojnie od tamtej pory co złapałem, to wykorzystałem cały fart na grę, teraz niestety już tak fajnie nie jest 200 sfb i Aero nie wpadł :p
avatar
A że u mnie z tym szczęściem to raczej pod górkę to już inna sprawa.
avatar
Wiem ze to kwestia szczęścia i za każdym razem sam to podkreślam.
avatar
Jedni łapią C. Onixa w 10sfb a inni dają na Magmara 400+ub i nic Oczko
avatar
Wiesz @King Poke to że ty akurat tyle bali straciłeś, to nie znaczy że każdy.Bo niektórzy za 10 sfb złapali np. Crystal Onixa od razu albo za 75 ub i złapali.Więc to kwestia szczęścia tylko i wyłącznie.