Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Czy sprzedawanie poków itemów itp bezpośrednio za psc jest zabronione?
avatar
A ja np wbijałem swój pierwszy 200lvl bez shinych poków.Zarobić można bardzo łatwo też tak jak, @Elveres pisał na itemach typu esencje ognia,butelka z lawą czy kamienie ognia.Można nawet wbić 400lvl na wieży ognia wszystko się da tylko trzeba chcieć a nie tylko idiotycznie narzekać.Tylko tutaj to słyszę że nie którzy, to by chcieli całkowicie wszytko za darmo.O item shopie to już też mówiłem ceny tam zostały zmniejszone prawie do granic możliwości,więc kto tu chce na biednych graczach zarabiać,jest darmowa Premka 1,także eventy,questy bardzo proste gdzie możesz zdobyć td i safari bale.Szkoda słów poprostu to tyle odemnie w skrócie.
avatar
Shany, ja na pokemony na 15 lvl'u zarabiałem łapiąc geodude do gb/sb i potem je sprzedając npc'towi,więc proszę nie pisać że się nie da.
avatar
da sie bez sh ale pytanie po co xd
avatar
Bez shiny da się grać. Swojego pierwszego shiny pokemona zrobiłem na ok 120 poziomie, a wiadomo, że do 120 jakoś trzeba było grać. Także nie ma co narzekać.
avatar
Oceana
avatar
Kogo lepiej zrobić sh karpa czy blasta
avatar
Shany teraz napiszę Ci coś jako gracz. Zanim wydałem chociaż na 1 smsa w tej grze. Zarobiłem na wszystko na wieży ognia. Na każdego pokemona Terror Gengar, Glare Pidgeot, Maroon Sandlslash, Ocean Blastoise, takie pokemony miałem już na 150 lvlu, jak zaczynałem tutaj grę. Z różnicą, że graczy było znacznie więcej a resp był prawie ciągle zajęty, grałem nocami i zbierałem. Trzeba chcieć. Teraz jest więcej Tylphosionów niż było, doszedł resp Charizardów i stary z pvp został zwiększony. Więc nie mów, że nie ma gdzie zarobić.
avatar
Nie zgodze sie z tym ze nie ma gdzie zarobic kasy na orby czy pokemony. Troche to trwa zgadzam sie, ale jest to do wykonania nawet dla osoby ktore nie gra calymi dniami. Co do cen shiny pokemonow do i tak teraz jest taniej od momentu zmniejszenia kosztu lopat w item shopie.
avatar
no dobra Panie @Elveres, caly czas kierujesz do 1! rzeczy. Dokladnie chodzi mi o to ze jezeli nie masz shinow pokemonow to nie dasz rady nic zrobic. NIC! Kazda istotna rzecz skupia sie na tym ze trzeba posiadac shiny pokemony bez ktorych nic nie zrobimy. Osoba ktora dopiero zaczyna nie jest wstanie nic zrobic bo miedzy zwyklym pokiem ktorego da sie zlapac a Shiny jest kosmiczna roznica. Oczywiscie jaki problem jest zrobic shiny pokemona, dla poczatkujacego jest to problem bo nawet nie ma gdzie zarobic kasy na orby czy pokemony. Wszystko skupia sie na ITEM SHOPIE za zł, ja rozumiem ze serwer musi miec za co sie utrzymac, ale utrudnianie gry aby wiecej ludzi zakupilo np.VIPA czy łopaty jest dla was najwazniejsza sprawa. Zamiast sprawic zeby ludzie trzymali sie serwera i czuli sie sprawiedliwie.
avatar
Testowałem właśnie quest na Dark abrach i wykonałem go nawet na 90lvlu, zwykłymi pokamia da się da się. Oczywiście jest to kwestia taktyki i umiejętności więc stwierdzam że balans Dark abr w tarroco w tym zwiększony dmg jest bardzo dobry.
avatar
W takim razie będę musiała coś sprawdzić nastomiast teraz to wszystko jeśli chodzo o temat z Alaka dziękuje za odpowiedzi Elve Uśmiech
avatar
Ten quest jest od początku serwa. Więc przy nich nic nikt nie zmieniał.
avatar
Ja ich nigdy nie ruszałem ich dmg jest taki jak kiedyś go ktoś tam ustawiał Duży uśmiech
avatar
A tak zapytam z ciekawości ich dmg nie został przypadkiem podniesiony z względu Questa na Kamień Psychiczny?? bo na wyspie Abr niedaleko Lavender też są respy z Alaka
avatar
A bardzo dobry zarobek 1 pokemonem się nie gra i nie powinno. Teraz własnie przeszełem Dark Abry 120 lvl z 3 pokami to inf dla Shanego xD
avatar
Ja bym usypiał te poki Venusarem bił Gengarem jakby Gengarowi zeszło hp to bym dał invisible i wyleczył, zresztą tam można liną wejść wyżej i wyleczyć poki, strasznie mały resp.
avatar
Tak
avatar
Że zadają sporo obrażeń Gengarowi tak?
avatar
Tak dokładnie