Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Siemka
avatar
Skoro podajesz przykład np. alakazam pokazujesz, że dotyczy to pokemonów...
avatar
Reszta jest jak była, nikt ich nie ruszał.
avatar
Bo zmienione były tylko Dark Abry.
avatar
Wskazujesz na "psychicznych" i można to uznać za typ ataku, lub pokemona
avatar
I nie kopiuj bo ja wiem co pisze
avatar
Nom i czego tutaj nie zrozumiałeś ??
avatar
"ponieważ dmg od psychicznych jest teraz masakryczny dla terrora np taki alakazam"
avatar
Widze że nadal nic nie rozumiesz
avatar
Oczywiście to nie jest jakiś problem jak się ma terrora ale np zwykły gengar już nie będzie miał tyle szczęścia na alakazamach i dead
avatar
np... a wskazujesz na cały typ...
avatar
Egi zapytał od jakich psychicznych to odpoeiwdzialam np Alakazam
avatar
OMG xle napisałam
avatar
Egi nie Regiś źle napisałam
avatar
Ja nie jestem Regis xD
avatar
Regis?
avatar
Regis napisałam o Alakazamie proszę czytać do końca Duży uśmiech natomiast co do inych poków psychicznych nie jestem pewna bo nie sprawdzałam
avatar
Każda zmiana utrudniająca grę szczególnie dla Shanego jest zmianą na minus co mnie przestało dziwić dawno temu. To, że wam się nie podoba nie znaczy, że i innym. Bo jak zadawały 0 obrażeń to jakoś Shany nie narzekałeś, a powinieneś dla dobra gry. Biją ile biją można spokojnie terrora leczyć na invisible, Venusarem, który sporo bije można je usypiać, ma on aż 3 obszarówki. Jak masz Shiny typu Farfetchd to spokojnie można całość przejść. Może nie na 80 lvl chociaż nie wiem nie próbowałem, ale od czegoś są questy żeby miały poziom trudności. Zawsze można je robić także razem o czym się zapomina. Kiedy wszystko szło wykonać na byle jakim lvlu.
avatar
Dziwne quest na QDA robiłem na 150lvlu spokojnie z pokami 100lvl, na dark abrach z setem terror 100 lvl, i podstawowe poki przechodzę całość i to na 120lvl. Powiem tyle bez przesady radzę wam poprawić umiejętności.
avatar
Konkretnie, od jakich psychicznych?