Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Najwazniejsze ze sie starasz Duży uśmiech a to z czasem bedzie OK Duży uśmiech miejmy nadzieje ze predzej niz pozniej Duży uśmiech
avatar
Z mojej strony na pewno zajmiemy się wszystkim żeby działało jak powinno. Prosiłem o cierpliwość starałem się zrobić wszystko na dzisiaj nie udało się.
avatar
mimo wszystko jakos tak szkoda ale jakos ten hajs przezyje to nie byla wielka kwota wiec spoko
avatar
wlasnie to czytalem wczoraj ale troche lipa ze przez test poszly Smutny
avatar
f) Najwyzsza wladza serwera nie gwarantuje gry bez lagów i crashów ani nie jest zobowiazania do oddawania rzeczy lub doswiadczenia utraconego w wyniku tych czynników.
avatar
quest questem a mi wcielo orby ktore kupilem a kasy nie ma Duży uśmiech
avatar
i serio nic z tego niebd miec ?
avatar
elveres ale bez przesady stracilem wczoraj czas i hajs i dzis to samo
avatar
Jak chcesz za chwilę możemy porozmawiać o pomaganiu przez graczy, którzy nie powinni mieć wstępu?
avatar
davin zaplacilem w orbach wartych okolo 100 td waynowi ;p
avatar
cos ty kupil ze wydales na niego 100td?
avatar
nie no spoko miec 2 min do konca questa i wywala serwer .
avatar
hahaha serio i mamy to od nowa robic ? ja zaplacilem za tego questa 100 td i mam z tego nic hahaha
avatar
Sam nie wiem co się stało jest jeszcze jakiś bug z 0 expa czekam na admina my też nie mamy tyle czasu żeby być w grze 24/h. Cierpliwości tyle co mogę napisać.
avatar
Ale co tutaj mam Ci pomagać. Quest scrashował w skryptach co jest nie tak ostrzegałem, że to będzie quest testowy. Bo trzeba go zbalansować i tak było zbyt łatwo musicie poczekać na poprawki i tyle.
avatar
Elveres wbij ots prosze ;p
avatar
Serio marnowalem tyle czasu i hajsu zeby gowno miec z tego ? OMG
avatar
elveres wbijesz ots ?
avatar
bylem na koncu lb z 2min zostaly mi loll
avatar
bez sensu kurwa