Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Myślę ze tak, ze tylko duże lvle raczej zbierają PP, ale chyba nowy gracz nie przyjdzie dobije 100lvl kupi 8k PP za 200zł i kupi od Ciebie gallade, bynajmniej tak myśle
avatar
Czyli twierdzisz, ze tylko duże lvle mogą miec taka ilość pp... z doświadczenia wiem, ze wlasnie większość ludzi która kupuje pp to Ci nowi...
avatar
i proszę Cię, nie psuj mi opinii nt. poradnika, bo poświeciłem swój czas aby pomóc innym, a ty zamiast zrobić coś pozytecznego to tylko krytykujesz Język
avatar
a skąd 100lvl wezmie 8k PP? Kupi? no chyba nie, bo jest to jednak około 200 złoty Uśmiech
avatar
i nie psuje Twojej reputacji, poprostu wyrażam swoje zdanie do którego mam prawo, bo sam wczesniej zachowywałes się w sposób taki, ze tylko twoje zdanie liczy się na tym serwerze
avatar
Dalej piszesz kłamstwa... Napisałem Ci za ile sprzedaje a ty dalej piszesz swoją cene, nie wiadomo skąd wyciągnięta... Po za tym, gdzie na 100 lvlu użyjesz Mewtwo xD
avatar
Powinnieneś napisać "Moim zdaniem" bo wcześniej nie pozwalałeś mi utrzymać mojego zdania nt. sprzedawania domków z innego miasta. Moim zdaniem nie jest i nie jest tyle warty, dla innych również. Moim zdaniem najlepszy do expów jest mew2. pozatym miałes już skonczyć temat. i powodzenia w sprzedaży Gallade 130lvl +30 za 8k PP bo nawet dla większych niż twój lvl jest to o wiele za dużo Język Pozdrawiam
avatar
samo zrobienie od 0 na +30 kosztuje 4650 pp... Także dodaj do tego cene gallade, 300 pp za cukierki... Dziękuję dowidzenia
avatar
No i kolejne kłamstwa na mój temat... Człowieku, o ile wiem to gracz, który coś sprzedaje wyznacza cene przedmiotu... Dla tw wiadomości sprzedaje za 6-7k , gdyż kupienie i zrobienie na 130+30 jest tyle warte, ze względu na umiejętności tego pokemona... Nie oszukujmy się, jest najlepszy do expa więc jest tyle wart...
avatar
idz sprzedawaj gallade za 8k pp XD
avatar
dobranoc Język
avatar
@Bayu nie ma problemu wariacie haha tylko niestety osoba niżej, nie potrafi priv wyjaśnić problemu gdyż musi publicznie niszczyć mi reputację kłamstwami na mój temat xD koniec tematu żegnam
avatar
@"Smiercionosny Smog" @"Smiercionosny Smog" Wariaty spokojnie Patros daj se spokoj a ty krzychu wiem ze zablysnac chciales ale daruj sobie naprawde. Chyba ze tak bardzo chcecie sie przekomarzać to idzcie pw ladnie prosze :p
avatar
no i nie patrząc, w dalszym ciagu mn prowokujesz...
avatar
sory nie pisałem nigdy że kupie moltresa xD także takie klamanie sobie odpuść... W tym momencie klamiesz administracje co również jest zakazane...
avatar
Kurcze, administracja wnioskuje o dodanie punktu regulaminu o treści "Proszę nie prowokować gracza o nicku Raper, gracz nie życzy sobie rozmowy z kimkolwiek kto nie sprzeda mu Moltresa [1]"
avatar
I właśnie pisząc takie teksty do mn prowokujesz mnie
avatar
czym prowokuje?xD
avatar
w tym momencie mn prowokujesz, co jest zakazane...
avatar
Znajdz na to punkt regulaminu Uśmiech