Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ty myślisz że tak o, z dnia na dzień, administracja doda coś do gry?? xD
avatar
Dobranoc. Nadal liczę na jakieś nowości.
avatar
Zapraszam do zapoznania się z informacją o nadchodzącym evencie Uśmiech https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...8#pid21718
avatar
Dawniej ludzie dziękowali jak ktoś po prostu poszedł odpalić i padł na starcie, bo mieli możliowść robienia questa a teraz nic wam nie pasuje.
avatar
@majkelusio123 Gdyby podbiegł jak miała mało hp to prawdopodobnie nie miałby możliwości jej łapania, więc tym bardziej płacz z dupy totalnie.
avatar
@majkelusio123 Nie chcesz sie kłócić, ale przy okazji obrażasz innych ludzi, ciekawe
avatar
@majkelusio123 Myślę że już wytłumaczyłem skąd wziąć Malachitowy pokeorb Uśmiech
avatar
ja tam sie nie chce klocic ale widzialem zeo n stal za parcelami i jak dialga miala malo hp to dopiero podbiegl, a tak btw skad wziac malahitowy orb
avatar
Skoro zabił legendy i miał możliwość ich złapania zostało tylko wybicie zwykłych poków które już nie będą się respić więc raczej on wyczyścił
avatar
ale czemu wy myslicie ze on go wyczyscil?
avatar
Ściana
avatar
Logika tych nizej - browarek wyczyscil questa ale nie odebral nagrody, wiec nie pomogl. Gdyby odebral to wtedy by pomogl? sciana:
avatar
Sam w sumie kiedyś miałem postać pod lboxa do pomocy i łapałem legendy (bo przeważnie były moje), ale nie taki był cel. Chociaż mógł być, ale pisać o tym głośno nie musiałem i byłaby sytuacja jak z Browarkiem.
avatar
Zdanie "tutaj chodzi o to ze browarek napisal mi ze dostane L boxa gdy wbije 200 level," można skomentować krótko - naiwność albo głupota, bo ja tu nie widzę nigdzie, ze to on Wam da tego lboxa na 200lvlu.
avatar
Chłop pomaga w lboxie a tu płacz i zgrzytanie zębów. Wybija legendy? Wybija, więc pomaga w queście, a skoro ktoś uważa inaczej (to się myli) albo twierdzi, ze nie potrzebuje pomocy, ale mając ją i tak pada to mogę napisać tylko XD
avatar
Takich kabaretów to tu nawet za Elvisa nie było.
avatar
Szukamy ludzi do Legend Boxa na piątek ( 23.04.21 ) bądź sobotę (24.04.21) , zapraszam chętnych, proszę wcześniej napisać priv lub w grze, żeby zgłosić chęć zrobienia... Pzdr Raper
avatar
ostatnio pisales ze jestes karitas
avatar
a co ja jestem opieka społeczna?
avatar
osadnik, pytam sie cos...