Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Chłop pomaga w lboxie a tu płacz i zgrzytanie zębów. Wybija legendy? Wybija, więc pomaga w queście, a skoro ktoś uważa inaczej (to się myli) albo twierdzi, ze nie potrzebuje pomocy, ale mając ją i tak pada to mogę napisać tylko XD
avatar
Takich kabaretów to tu nawet za Elvisa nie było.
avatar
Szukamy ludzi do Legend Boxa na piątek ( 23.04.21 ) bądź sobotę (24.04.21) , zapraszam chętnych, proszę wcześniej napisać priv lub w grze, żeby zgłosić chęć zrobienia... Pzdr Raper
avatar
ostatnio pisales ze jestes karitas
avatar
a co ja jestem opieka społeczna?
avatar
osadnik, pytam sie cos...
avatar
osadnik dej eventa
avatar
sądzę, że jeżeli jedyną szansą na złapanie tych legend nie licząc najazdów jest nie odbieranie legend boxa i chodzenie tam z innymi ludźmi, którzy się na to godzą i przy okazji mają darmowy serwis to powinni jedynie dziękować Browarkowi
avatar
CHESZ ZEBYM BYŁ NIE BYŁY CHYBA DLA CIEBIE APER XD
avatar
moze jakis evencik sie szykuje?
avatar
@osadnik chodz do gry, bo mi w głowie mieszają jakimis blastoisami te czeski i eliany..
avatar
osadnik nie sadzisz ze to jest debilne scamowac w pikselowej gierce xD?
avatar
Wam to już całkiem chyba sufit na łeb tam spadł. Sami chodziliście łapać unowny na quest na 300lvl i nikim się nie przejmowaliście czy go wykona czy nie aby tylko złapać. Browarek ma jakiś cel w tej grze i chce sobie złapać Palkie i Dialge co w tym złego. Na unowny tak samo jak na Dialge i Palkie potrzebne sa inne osoby aby sie dostać niech sobie łapie a jak komuś to przeszkadza niech z nim nie idzie tam. Przecież on nikogo za rękę nie będzie tam trzymał żeby nie padł. A co do obiecywania to już nie tacy i nie takie rzeczy obiecali i dalej NIE MA.
avatar
tak więc, jeśli dalej nie zrozumiałeś ŻEGNAM ! zakończyłem rozmowę
avatar
nie prowokuj ludzi dalej...
avatar
gościu jakbyś umiał czytać napisałem ci juz 3 razy, żegnam...
avatar
a czemu teraz Raper taki spokojny ?
avatar
chceta wojne mówic Uśmiech
avatar
powiem takk Język w imieniu Browarka Język Raper i Niosek walta sie Język nic na mnie nie mata i nie bedziecie miec ja i tak za miły tu jestem ale jak cos to mówic mi na pw Język
avatar
ahh to dobrze