Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Duocrash No tak nie kazdy ma szczescie ale to nie znaczy ze trzeba pisac o tym ciagle i w kolko bo to naprawde juz nudne jest i rzygam tym *Bleh*
avatar
Bayu pamietam jak tak samo pisales.
avatar
Nawet Osie marudzilem przez ten czas Język
avatar
Niekazdy ma szczescie do dropu.
avatar
Jak juz pisalem siedzialem 3h z hakiem na bellsproutach Oczko
avatar
w ogole*
avatar
Nie czaje wogole po co wy odpowiadacie osobie ktora tutaj "nie gra" ktorys raz z rzedu ¯\_(ツ)_/¯
avatar
Ja pobiegałem sobie z 10-15 minut i mi spadły 2 ( Bellsprout i Bulbasaur) i jakoś 5 min przed moim zejściem wbił Duo i lalke Bulbasaura wydropił szybciej niż ja... Więc nie rozumiem po co kłamiesz i równocześnie narzekasz... Pzdr xD
avatar
@Duocrash To zwiększyć, tamto poprawić. Może co drugiego poka powinno to spadać? Na kamyczki marudziłeś, teraz znowu lalki, ileż można? Skoro innym dropi to szansa widocznie jakaś jest i żadne pisanie ile ty to poków nie ubiłeś nic nie da. Już pomijając, że pobiegałeś pewnie z godzinkę i sobie jakieś 2k napisałeś.
avatar
jakichś*
avatar
I ja mam się teraz z jakiś nędznych laleczek cieszyć? Ładne może i one są, ale to przyszłości żadnej nie ma póki lenistwo i mydlenie oczu byle syfem jest na porządku dziennym. Także jak mam do wyboru dalsze marnowanie czasu tutaj albo "zabawę" tam gdzie ma to sens, to oczywiste jaki jest wybór.
avatar
Tak powinna wyglądać współpraca? No chyba (na pewno) nie. Jeśli się nie ma na coś czasu to się za to nie zabiera. Ale jak widać night się nic przez te lata nie nauczył.
avatar
Mniej więcej maj 2020 i plan zrobienia questa na 400lvl "no, tak na dzień dziecka im to zrobimy" (by Junior), szkoda że nie było dopisane którego roku. Mimo wszystko jakoś to tam się bardzo powoli ruszało. Po tym jego pseudo terminie zdechło i moje dopytywanie co jakiś czas gówno dało, bo nawet na weekendy czasu nie znalazł przez prawie pół roku.
avatar
@Czesia Jedyne czego Ithu żałuje to zmarnowanego czasu na robienie questa, którego i tak nigdy nie będzie, bo każdy psedu pomocnik który dostaje CM (bo chce dla servera dobrze) ma w server wywalone totalnie i nic mu się nie chce.
avatar
To aloot powiekszyc bo to koszmar jest
avatar
Nie no laleczki są nawet fajne udało się 3 wystąpić ale to czasolubne zajęcie
avatar
nie powinny, bo to nie sa karty
avatar
Ladne sa ale cholernie ciezko chociazby 1 zdobyc
avatar
Ps. One powinny same wpadac do plecaka albo zwiekszcie ten aloot bo co to 5
avatar
Super sa bo dropia ale nie kazdemu.