Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Tyle ze w ogole nie dalo sie poka wyciagnac tam. Bo bylo tak zasyfione. P.s poprawcie te losy bo sa pokemony ktore maja respa i nie daja ani karty ani nic
avatar
Duocrash, stajesz w pzcie, wychodzisz pokemonem z pzta za pomocom ordera, wybijasz poki i masz wyjscie. Nie ma za co.
avatar
Myślę że z szacunku do autora nie powinno być to zmieniane, włożył w to kawał dobrej roboty. A dzięki takiemu zabiegowi odkrywasz większą część mapy.
avatar
Tak samo fajnie by było gdyby było bezpośrednio przejście z p2 scizory na hitmony a nie dookoła mapy
avatar
Czy zostanie może poprawione przejscie na p2 liscia? Bo wyjść się nawet nie da pokemony blokują
avatar
Ale zawsze lepiej sie upewnic czy nie jest to zakazane w "niepisanym regulaminie" Duży uśmiech
avatar
W tytule jest wyraźnie napisane "Forum dyskusyjne". Masz zakaz dyskusji?
avatar
#Osadnik #Czesia Mogę typować mecze? Oczywiście bez rządnych profitów przewidzianych dla osób które przewidzą poprawny wynik. Uśmiech
avatar
Eli<żółwik>
avatar
arek, zbawco...
avatar
@benjyhazard Spróbuj włączyć Panel Sterowania>Programy , i odinstaluj wszystko co jest związane z pxg, potem pobierz na nowo
avatar
pojawia sie powiadomienie, the application has been crushed, jak to naprawic?
avatar
witam, mam mały problem, nie moge odpalic gierki, pomocy!
avatar
Ciuciu, Jesh Here i Xneo, Krzychu proszę o napisanie swoich liczb w temacie https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...0#pid20860
avatar
@Rumunek Żartowniś jak zwykle Uśmiech
avatar
Wydaje mi się że jestem na dobrej drodze aby zostać nowym Helperem na PxG. Uśmiech
avatar
@Kanopus Rekrutacja się jeszcze nie rozpoczęła to tylko informacja co będzie brane pod uwagę aby ludzie nie pokazywali swojej "dobroci" tylko przez okres rekrutacji. Jak jakaś się zacznie to będzie oficjalne info w dziale News. Nowości pojawią się szybciej niż rekrutacja Uśmiech
avatar
Kolejna rekrutacja a obiecanych nowosci i updejtow z newsa dalej brak Cwaniak
avatar
Hejka Uśmiech Przy kolejnej rekrutacji będzie brane pod uwagę też w dużej mierze to jak gracze będą pomagali i zachowywali się w grze od teraz dajemy sobie okres na to żeby się przypatrywać i jeżeli uznamy że ktoś się nadaje i jest potrzebny to przeprowadzimy rekrutacje też licząc się ze zdaniem innych graczy Uśmiech Oczywiście nikogo nie skreślamy. Życzymy miłej gry Uśmiech
avatar
Szukam osoby do teamu na Mistrzostwa w Piłce nożnej