Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
jaki evencik bedzie w ten weekend? warto wchodzic Duży uśmiech?
avatar
Chciałby może ktoś wymienić Raikou na innego pieska? ;p Albo po prostu go kupić
avatar
Ja kilka dni ostatnio miałem otwarte drzwi i jedyne co tam było poza moimi pokami to prezent, więc z tym zostawianiem otwartego "na ryzyko" bym nie przesadzał. Może ktoś wybiera domki kiepskich dekoratorów i im je ozdabia Duży uśmiech
avatar
po to wlasnie sa drzwi by celowo je zamykac
avatar
@Rexxoo ale czy ja wymagam bania sie? tylko mowie zebys sie ogarnal bo sie zachowujesz jakbys okres mial ;d
avatar
@kanopus ja cie rozumiem ale zauważ że zostawisz domek na 2 min i masz zaśmiecony ktoś celowo to robi
avatar
ja nie plakalem i nie mialem problemow z tym ze ktos mi smieci, pewnie dlatego ze nie robilem przeciagu
avatar
@bayu bo co zrobisz? Zbytnio się nie boję ciebie i tej twojej ekipki. Ale kup domek i zobaczymy czy tak będzie super jak ktoś ci będzie zasmiecial domek Uśmiech
avatar
@Rexxoo Gosciu wiem ze ci hormony buzuja ale hamuj pieta
avatar
@bayu idź ty pokrzycz bo wszyscy się na niego uwzieliscie więc no, domki cały czas zaśmiecają, a jeżeli bayu nie wiesz to się nie odzywaj bo to wkurwia
avatar
rexxoo idziesz na tego l boxa
avatar
@Duocrash To idz moze postoj na balkonie i krzycz na dzieciaki ze ci spokoju nie daja? xDDDDD
avatar
trzeba nauczyc sie samemu grac i radzic sobie z problemami a nie ciagle plakac 'administracja pomusz'
avatar
Skuteczny
avatar
Nastraszyć kogoś banem to chyba nie jest dobry pomysł ;p
avatar
Prosta zasada. Nastraszyć gnojka ;d
avatar
Teraz piszesz że administracja nic z tym nie zrobi, to czemu w gierce piszesz *robię ss i piszę do administracji, ktoś dostanie bana*
avatar
Gardze po prostu takimi dziećmi. Administracja i tak z tym nic nie zrobi.
avatar
No to zwracaj uwagę na drzwi a nie potem płacz bo ktoś coś komuś zaśmiecił, I co ci to da że napiszesz cytuje: J*bane bachory* ?
avatar
Bo nikt się z bachorami nie męczył