Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
mieliście już swoje szanse to chowaliście się po jaskiniach
avatar
I nie uda się ani tobie ani rakkeri nastawić graczy przeciwko mnie swoimi kłamstwami i prowokowaniem
avatar
jak tam Twoje pomaganie dla nowych graczy? Widzisz na tibi Ci nie pykło tu też nie. Nie wiesz już nawet jak zaczepić ale ja się na Tobie poznałem już dawno. Mam nadzieję, że Egi albo junior napiszą, że Czeska nigdy nie logowała się na moje konta ani nie mamy jakiegoś wspólnego do domków i Ci wtedy uszy oklapną
avatar
chyba ze leczysz tym swoje kompleksy zwiazane z wygladem
avatar
jak chcesz komentowac czyjs wyglad to najpierw pokaz swoja morde bo to takie typowe zachowanie dzieciaka z podstawowki co ryja nie pokaze a wypisuje na kogos xD
avatar
Nie będziesz mi mówił co mam robić. Jak nuda to wystaw uszu może one lepiej działają niż ip lokalizator bo coś Ci nie pykło z tym
avatar
a teraz wracaj zrobic jakis weekendowy event z ciapciakami bo nuda
avatar
Och widać jak kogoś tutaj bardzo ale to bardzo boli dupa :/ @Kanopus jesteś, byłeś i zostaniesz nikim co tutaj dużo mówić, czepiasz się ludzi tak naprawdę o gówno a swoją kariere zakończyłeś siedząc na mew i uja robiłeś
avatar
ip lokalizator nie klamal i komenda do sprawdzania ip
avatar
hahahaha nie mamy wspólnego konta. Egi sprawdzaj i wyjaśnij go bo ja już nie mam siły na te kłamstwa
avatar
macie inne wspolne konto do domkow Oczko
avatar
dziękuje.
avatar
Egi i Junior weźcie sprawdźcie czy Cześka się loguje na moje konta a ja jej naprzemiennie jeżeli tak nie jest to wyciągnijcie konsekwencje dla Kanopusa, że oczernia nas publicznie na forum.
avatar
i za te kłamstwa powinieneś zostać ukarany bo nikt z nas się naprzemiennie nie loguje na nasze konta. Chcesz wmówić dla ludzi jaki to ja jestem zły ale wszyscy wiedzą jaka jest prawda. Tak samo jak z eventami, że były tylko esencje ognia i butelki z lawą do wygrania a teraz rakkeri beczy dlaczego nie am eventów
avatar
@Kanopus Hahahahaha. Cześka i ja mamy osobne konta i wszyscy mogą sobie to sprawdzić. I właśnie kolejny raz udowodniłeś, że ta ranga była Ci potrzebna tylko do śledzenia ludzi i własnych celów. Jak się wszyscy poznali na Tobie to uciekłeś tak samo jak z tibi nie nadajesz się do niczego.
avatar
kanopus nie ćpaj więcej <faceplam>
avatar
@Rakkeri *Wlasnie przez takich toksycznych graczy jak ty, ten serwer upada Smutny dorobiles sie stanowiska ale nic nie robisz dla jego rozwoju* Czemu uważasz że Osa jest toksyczny? odkąd gram to ani razu nie widziałem żeby Osa albo kogoś zwyzywał albo tak jak piszesz *Był tokstyczny według drugiej osoby*
avatar
dorobiles sie tym, ze nie masz wlasnego zdania tylko przytakujesz kazdemu komu chcesz sie przypodobac/zdobyc jego szacunek. o regulaminie mowi cos osoba ktora lamie go dzielac konto z czeska Oczko jak mialem tutora to sprawdlem wasze ip wspolnej postaci i dziwnym trafem naprzemiennie logowala sie ona w dwoch roznych miejscach polski xD
avatar
Ja się niczego nie dorobiłem to gracze sami mnie wybrali Uśmiech I jak widać po czasie tylko Ci co na mnie głosowali nie mają się czego wstydzić Duży uśmiech A co robię raczej nie powinno Cię to za wiele interesować. Baw się dobrze i graj zgodnie z regulaminem żebyś Ty za wcześnie nie upadł Język
avatar
Wlasnie przez takich toksycznych graczy jak ty, ten serwer upada Smutny dorobiles sie stanowiska ale nic nie robisz dla jego rozwoju Smutny