Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
I teraz jak juz jest bez rangi, to sprawdzajcie ich pw, ale jak jeszcze pare dni temu był helperem, to takie cos nie do pomyslenia XD
avatar
Posprawdzajmy nagrania u wszystkich poza wiecznie swietym kanopusem xD Czlowiek, który sie trzyma regulaminu kiedy tylko mu pasuje, a jak przychodzi co do czego to sam ma w niego wywalone
avatar
screen to zaden dowod, bo mozna go podrobic w kilka min co zreszta juz ci kiedys udowodnilem. posprawdzaj nagrania helperow co robia na pw, bo co to ma byc ze helperek moze zobie bezkarnie wyzywac a jak ktos go zwyzywa to od razu mute Duży uśmiech
avatar
@Kanopus skoro Helperze wyzywają przedstawcie mi lub Egiemu dowody wtedy my ich ukaramy.
avatar
Przypominam że już dzisiaj o 19:00 event "kostka" serdecznie zapraszam Uśmiech
avatar
helperzy*
avatar
a co maja helperze zrobic skoro niektorzy z nich sami na pw wyzywaja Duży uśmiech
avatar
@Rexxoo Nie będziesz wyzywał i koniec.
avatar
Bayu sikaj se gdzie chcesz ?? mam wysrane już w to będę wyzywal tak jak inni i nic mi nie możecie zrobić skoro im też nic nie robicie i tyle
avatar
Haha bardzo śmieszne , bo admistracjia niż z tym nie robi a podobniez nie wolno wyzywać graczy na pv więc no
avatar
avatar
@Rexxoo "przepros mnie" Sorry ale skislem xDDDD
avatar
Witam Adminstracjo https://zapodaj.net/613c19311ea11.png.html zobaczcie ten link Uśmiech
avatar
Chętnie wpadnę
avatar
jutro 14.06.2020r o godzinie 19:04 odbędzie się event "kostka" (możliwy bonus) serdecznie zapraszam Uśmiech
avatar
Odpisz
avatar
Naxer opisz
avatar
Cześć Rexxoo!
avatar
Witam serdecznie
avatar
Naxer mozwsz odpisac priv