Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
To stałeś czy nie?
avatar
A jak powiesz że nie stałeś a Ci udowodnię że tak było to będę chciał nie tylko żeby zabrali Ci rangę ale tez dali bana na postaci za okłamywanie administracji
avatar
mi to się nawet tego nie chce czytać xD ale widziałem troszkę i trzymam stronę Osadnika... był karany ?? był , więc nie powinien teraz karać innych.... proste logiczne elo... Ps. też niedługo kończę grę gdyż niezły kabaret się tu już robi...
avatar
Ty to wcale mi nie odpowiadaj bo z Tobą nie rozmawiam.
avatar
Ciekawe, a kiedy tutorem sprawdzałem czy sa legendy wolne? Skad wiesz, ze stalem obok Cb na niewidce skoro stalem na niewidce? Logic. Nikt mi uwagi nie zwracal, sam pytalem czy moge byc na 2 postaciach jednoczesnie, bo regulamin tego zabrania, ale uzyskalem odp, ze moge tutorem byc jednoczesnie w grze wraz z normalna postacia
avatar
I będzie potem pisane że osadnik znowu się nadstawia za wszystkich jak było za elveresa i mapera ? Wam pasuje Kanopus żeby wam patrzył loginy do gry i śledził na niewidce co robicie? Zresztą po co ja się znowu produkuje już to robiłem 5 lat czy grało 5 ludzi czy 200
avatar
I tego jestem pewny widząc co on robi. Fajnie jest wchodzić do gry i już stoi obok na niewidce? Tutora wcześniej miał tylko do tego żeby latać po respach legend na niewidce i sprawdzać czy wolne żeby swoje postacie zostawić dopiero jak Junior zwrócił mu uwagę to loguję sie na dwie postacie jednocześnie
avatar
Masz teraz Kanopusa i byle co z nim zrobicie to kiedyś sobie cofniesz archiwum shoutboxa i dopiero wtedy przyznasz mi rację ale wtedy już nie będzie tu tylu ludzi i to nie będzie tych którzy nie graja tu miesiąc i spadają tylko kupę lat
avatar
Byłeś tu jak był elveres i też to odczuwałeś. Potem był maper walił wałki i co dopiero jak napisałem to wyszło wszystko na jaw
avatar
Owszem, było tak kiedyś, za czasów Elveresa, sami chcieliście, by te rzeczy były rozdzielane Uśmiech
avatar
Rozumiem Cie Egi ale znam tez przypadki, że postacie w grze były karane za coś co zrobiły na forum które tez jest częścią tej gry. Czyli nawet jakby tu nie przestrzegał regulaminu co jest raczej pewne bo ma bana i dziwnym trafem tam postać skasowana to już powinno Wam dać coś do myślenia przy wyborze
avatar
Źle mnie zrozumiałeś, ta postać nie istnieje, czyli została skasowana przez gracza, natomiast byłoby info w bazie na temat jej bana. A takiej adnotacji nie znalazłem
avatar
Dla mnie to porażka bo sądziłem że już się nauczyliście po tych elveresach i innych maperach i chyba już serio mam dość.
avatar
No właśnie Uśmiech Czyli super rekrutacja była i właściwa osoba na właściwym stanowisku
avatar
Idk czy ma, skoro tej postaci na serwerze nie ma Duży uśmiech
avatar
A w grze ma delete
avatar
Co do tego czy sie nadaje czy nie to juz twoja opinia. Ja ci moge jedynie powiedziec, ze mialem range CMa na innym serwerze gdzie gralo srednio 600~ i jakos kazdy byl zadowolony Uśmiech
avatar
Aczkolwiek to jest jeden ban na forum, także nawet jeśli ma tutaj bana, to nie robi to żadnej różnicy w grze...
avatar
I jeżeli on dalej będzie miał tu byle jaka rangę to ja w niedzielę kończę grę bo przez te 5 lat byłem z czegoś rozliczany i nie pozwolę sobie żeby ktoś kto tego nie przestrzegał teraz mnie ma rozliczać
avatar
Idk, zbanował go Elveres, więc ten ban może być za wszystko i za nic Uśmiech Pomijając, że chwile temu narzekaliście na to, że Elveres był największym złem itd.