Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Koniec tematu, czekam na wypowiedź Nightmare na ten temat bo dalsza dyskusja nie ma sensu... Powinni też wypowiedzieć się inni gracze gdyż szanuje zdanie wszystkich graczy Uśmiech
avatar
@"Smiercionosny Smog" to daj ss ze to konto nalezy do niego Uśmiech
avatar
Brońcie dalej swoich znajomych jak łamią regulamin a będzie coraz mniej graczy...
avatar
Widzisz ja twierdzę że jeśli nawet jego znajomy gra na jego koncie obok niego, to jest dzielenie konta... Gdyż gra nim ktoś inny a nie właściciel logika
avatar
Jeśli też masz dowód, że loguje się na inne konta celem jakichkolwiek korzyści, to daj znać Uśmiech
avatar
Tbh nie wiem kiedy ktokolwiek dostał bana za MC, chyba że było to do farmy np. boxów. W większości przypadków MC to brat/siostra czy np. znajomy na laptopie obok. Konta za dzielenie są nie do ustalenia (chyba że dysponujesz ssem, że się przyznaje, że gra na nieswoim koncie)
avatar
Wróć! wchodziłem troche w dupe adminom jakies 6 /7 lat temu xD przyznaje <3
avatar
nie przypominam sobie a żebym kiedykolwiek to robił Oczko
avatar
koniec dyskusji z twoją osobą.... żegnam
avatar
już się tak im nie podlizuj Stefanku
avatar
chodzi mi tu głównie o sposób wypowiedzi...
avatar
i to nie był rozkaz tylko zwyczajna wiadomość żeby odpowiedział mi priv....
avatar
bo to jakbyś nie zauważył chodzi o mnie i moje wypowiedzi ?? skoro oni nie reagują i muszą to rozwiązać z właścicielem serwera, to logiczne chyba że odpowiedź muszę uzyskać...
avatar
dlaczego wydajesz polecenia? xD
avatar
koniec tematu... odpowiedz mi tylko na priv co powiedział night
avatar
po co mam kłamać ?? zapytałem Cie czy można tak grać , powiedziałeś że jak wyskoczy to samo ip wyciągniesz konsekwencje wobec mnie... także teraz wyciągnijcie je wobec stefana , proste logiczne
avatar
@"Smiercionosny Smog" i każdy napisze to samo czyli "to brat/siostra" ty pewnie też byś tak napisał
avatar
widzicie tak działacie... kiedyś banowaliście normalnie za mc a teraz coś się zmieniło bo koledzy tak grają ??
avatar
a czemu nie ??? było wyjaśnić kto mc a kto nie
avatar
@"Smiercionosny Smog" wczoraj na evencie było z 10 osób które miały te same ip i co miałem banowac każdego?