Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Patrosem* autokorekta
avatar
Btw z którym patronem rozmawiam? Starszym czy młodszym bratem ?
avatar
@"Smiercionosny Smog" po 1 kultura a po drugie zadałem twoje pytanie do Nighta i czekam na jego wypowiedź w tej sprawie
avatar
należy się kara i tyle w temacie.... bronicie go bo koledzy.. ale niech sprawiedliwości stanie się zadość !!! tyle w temacie... Ps. sorki za przekleństwo niżej
avatar
sami piszecie że ktoś inny zalogował się na jego konto !!! czyli dał komuś do niego passy no to kurwa o chuj tu chodzi
avatar
także Egiliamie i Naxerze, proszę o ukaranie tego gracza za logowanie się na 2 konta równocześnie nawet jeśli było to przez 2 komputery, bądź za dzielenie się kontem skoro ktoś inny nim grał a należy do w/w gracza....
avatar
@"Smiercionosny Smog" ale nie unikaja przeciez odpowiadaja ci na kazda wiadomosc 1:1 nie rozumiem o co ci chodzi Język
avatar
i tak, nagle każdy minuta po minucie wszedł na serwer na twoją prośbę xD hahahaha
avatar
nie będę Ci nic pisał bo do Cb nie mam żadnej wiadomości.... Administracja powinna wyjaśnić to a nie unikać tematu
avatar
Skoro uwazasz ze to gownoburza a nie dochodzenie do tego czy wkoncu mozna czy nie to trudno...
avatar
nie widze sensu kontynuowania ten gownoburzy na czacie ktory nie sluzy do tego typu kwestii, przejdzmy na priv jak masz potrzebe wygarniecia mi czegos Uśmiech
avatar
gram tu jakies 9 lat (nie wiem czy dobrze licze) mam sporo znaj stad z ktorymi utrzymuje kontakt poza pxg, gdy mam jakas prosbe dot. pxg to zazwyczaj nie ma problemu aby sie zalogowali, nwm czy to takie dziwne dla cb, bo dla mnie dosyc normalne zachowanie patrosiku
avatar
Widać że dalej w grę wchodzi koleżeństwo i po znajomości można uniknąć kary za łamanie regulaminu...
avatar
@Egiliam ale to była jedna osoba.. nawet jeśli nie jedna to były to dwa konta jednej osoby, więc jeśli ktoś grał na jego koncie to jest to dzielenie konta..
avatar
Tak samo wchodzenie przez Stefana na konta innych graczy... Nulo, Cookies i inne napewno też xD bo wątpię że nagle każdy z nich jeden za drugim wszedł na serwer...
avatar
i dlaczego 2 osoby nie mogą grać jednocześnie na serwerze?
avatar
Dokładnie nie ważne czy 2 kompy czy nie.. 2 konta to 2 konta.. zakaz chyba obowiązuje wszystkich co nie
avatar
@Thcs z tego co jak kiedys pytalem to uslyszalem odpowiedz ze BAN ale nie pamietam kto mi to pisal
avatar
Bo znalazł dowód że Stefan jest na 2 postaciach (przez komendę /online)
avatar
@Egiliam chodzi o to że ludzie grają na dwóch laptopach i dla Patrosa to przeszkadza bo jak on mnie pytał dostał odpowiedź że będzie widniało dla adminów ze on ma mc