Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
żegnam Uśmiech
avatar
róbcie tak dalej a serwer upadnie do końca... skończy się akcja #zostańwdomu i znowu będą grać po 3-4 osoby...
avatar
tak i jak Ci zgłosiłem MC kogoś innego to nawet nie raczyłeś tego sprawdzić, pisząc mi że może grać na jego koncie jego brat lub siostra.... biorąc tą twoja wypowiedź logicznie, skoro na czyimś koncie gra jego brat lub siostra to jest to dzielenie konta, które jest zabronione.... ale że to jest znajomy administracji to nawet nie ma co tu mówić o ukaraniu gracza... pozdrawiam koniec tematu
avatar
@"Smiercionosny Smog" "Zabronione jest włączanie wiecej, niz jednego klienta naraz"
avatar
@"Smiercionosny Smog" napisałem Ci że tego nie zabraniam z tym że będzie mi widniało że grasz mc jeśli to będzie te samo ip neta...
avatar
koniec tematu... dobra sprawiedliwość Uśmiech tak samo z banami haha jeden dostaje bana na 7 dni inny na miesiąc bądź delete za to samo....
avatar
pytałem i powiedziałes ze to niezgodne z regulaminem.... a jak masz dowód że ktoś inny tak gra to nic z tym nie robisz bo zaczyna się #KOLESIOSTWO
avatar
@"Smiercionosny Smog" to oni ale nie ja a z racji że dostałem pozwolenie to zrobiłem jak uważałem tyle w temacie. A co do priv sam mnie pytałeś czy możesz na 2 łapkach siedzieć
avatar
db nie waże już nie mam czasu na zbędne dyskusje... Wyjaśnij sprawę, którą zgłosiłem priv
avatar
Egi lub Night kiedyś tak pisali... po tym jak dodali ostatniego helpera czyli Wayne chyba
avatar
@"Smiercionosny Smog" ale kto pisał że rangi będą dodawane przed ogłoszeniem naboru, ja nic takiego nie pisałem a z racji że dostałem takie pozwolenie od Egiego i od Nighta ranga została nadana.
avatar
#KOLESIOSTWO ZNOWU SIĘ ZACZYNA !!
avatar
Rangi miały być dodawane przed ogłoszeniem naboru... ale jak widać Administracja nie trzyma się swoich słów chociaż w regulaminie napisali że mają zawsze racje... to dlaczego piszecie coś a robicie inaczej ?? xD xD xD
avatar
Thcs priv kolejne...
avatar
kto ??
avatar
kolejna ranga bez sprawdzenia? uhuhu
avatar
ignore dam to potem na evencie nie widze co pisza xD
avatar
a jak nie odpisujesz to spamuja jeszcze bardziej
avatar
nie mam zamiaru kazdemu odpisywac... nie jestem helperem aby to robić
avatar
@Thcs +1