Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
" skoro nic nie wiesz o mnie poza tym co w grze sie dowiedziales" jakie to dwuznaczne xd niby moglbym powiedziec to samo
avatar
@Rakkeri mocne slowa skoro nic nie wiesz o mnie poza tym co w grze sie dowiedziales xD ale ok uwazaj sb co chcesz Duży uśmiech bo i tak twoje zdanie mi lata kolo czterech liter xD
avatar
Tak i sam sobie stawiasz plusiki przy wypowiedziach to bardzo ciekawe pewnie duchy lub halucynacje XD
avatar
Ale lubie jak sie nakrecacie bo mnie motywujecie do dzialania Duży uśmiech zapodajcie jeszcze cos bo chetnie sie posmieje Duży uśmiech
avatar
No wiesz Heniu, roznica miedzy nami jest taka ze ja tych kumpli posiadam w przeciwienstwie do ciebie ;*
avatar
Niestety Rakkuś los jest mściwy jak ty innym tak inni tobie
avatar
i odezwal sie ten co nie wolal kiedys kumpli by kogos cisnac xDDD
avatar
XD
avatar
Uuu.. mocne slowa xD zebrali sie we dwojke i mnie atakuja xD ide do mamy Smutny
avatar
Tak sobie tłumacz głąbie XD
avatar
Ludzka zazdrosc Smutny
avatar
@"Inoue Orihime" daj sie chlopakowi dowartosciowac skoro jego Firmy w Simsach oglosily "upadlosc" xD jak i jego IQ xD
avatar
Nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego stawiasz sobie plusy przy kazdej swojej wypowiedzi no chwila taki Pan z cb wypadałoby odpowiedzieć ....
avatar
Bo zaraz utonę w łzach ze śmiechu XD
avatar
Ach ta dzisiejsza mlodziez, bez szacunku do starszych Uśmiech
avatar
Pan Rakkeri ?? weź nie rozbrajaj systemu typie XD
avatar
Dla ciebie pan Rakkeri, cwierc graczu Henryku Uśmiech
avatar
A wlasnie Rakuś przypomnialem sobie cos Duży uśmiech bo nadal tego poleconego od twojego prawnika nie dostalem za "obrazanie cie i ujawnianie prywatnych danych" o ktorych kiedys tak plakales xD
avatar
Duży uśmiech
avatar
Rakk dlaczego stawiasz sobie sam plusy przy swoich wypowiedziach masz jakiś problem umysłowy ??