Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jeszcze davin lootnie i rodzinka w komplecie Duży uśmiech
avatar
Dziekuje wszystkim pokłóconym.
avatar
@Shany gz
avatar
mam cos jeszcze lepszego Duży uśmiech 11:38 Przedmioty z Zubat: Karta Zubat, 6 Butelek z trucizną.
avatar
WoW brawo Shany Uśmiech
avatar
i nie wpadla do eq
avatar
11:23 Przedmioty z Mewtwo: Karta Mewtwo, 21 Kul przyszłości.
avatar
avatar
22:04 Awansowałeś z poziomu 613 na poziom 614! Kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła xD
avatar
Da się cofnąć shiny ewolucje? Zrobiłem Tempest Jolteon, a ma slabsze spelle niz Jolteon zwykły... :'(
avatar
Dawaj dawaj ile mamy czekać na upka hahaha i tak nie wierzę w to że, nadejdzie ten dzień, w którym będzie komunikat o nowym upku haha
avatar
11:29 Awansowałeś z poziomu 566 na poziom 567! Ruszyla maszyna i juz nikt jej nie zatrzyma xD
avatar
@Vatasha długo jeszcze mam na Ciebie czekać? Duży uśmiech
avatar
Ladnie testowana byla premka 1 widze ;x
avatar
Osa do godziny 10 dnia dzisiejszego widzę cię w depo inaczej walka wieczoru na fame mma 4 jest nasza...
avatar
@Kolkemp elektycznyhalucyn nie mial outfitu, a obecnie ma mecha Oczko na jego przykładzie DAŁO SIĘ, tylko trzeba było dobrze poszukać Oczko
avatar
no tak xD ale są gracze którzy się nie czepiają o jakieś stroje... to jest graaaaaaaaa ludzie !!
avatar
A jak ktoś ma jeszcze jakieś podejrzenia co do nieuczciwości kogokolwiek to zawsze można napisać do "Żarłacza Białego" z Shark#Team on się lubuje w tego typu sprawach pozdrawiam serdecznie <3
avatar
Patros przyjacielu <3 Przecież nie jeden jeszcze event przed nami Uśmiech Moim zdaniem lepiej jak rozdawane są one (outfity) podczas eventów niż jak to było wcześniej to zachęca do aktywnego brania udziału w nich. Kolkemp naprawdę wielu nowych trenerów otrzymało też outfit. Morał z tego taki, że warto się po prostu dobrze bawić i śledzić nadchodzące wydarzenia ze świata pokemon a nie jedną nagrodę jeszcze się zdobędzie.
avatar
Hahaah co tu się dzieje ? Rakku nie warto dyskutować bo to i tak nic nie da...