Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Kolkemp elektycznyhalucyn nie mial outfitu, a obecnie ma mecha Oczko na jego przykładzie DAŁO SIĘ, tylko trzeba było dobrze poszukać Oczko
avatar
no tak xD ale są gracze którzy się nie czepiają o jakieś stroje... to jest graaaaaaaaa ludzie !!
avatar
A jak ktoś ma jeszcze jakieś podejrzenia co do nieuczciwości kogokolwiek to zawsze można napisać do "Żarłacza Białego" z Shark#Team on się lubuje w tego typu sprawach pozdrawiam serdecznie <3
avatar
Patros przyjacielu <3 Przecież nie jeden jeszcze event przed nami Uśmiech Moim zdaniem lepiej jak rozdawane są one (outfity) podczas eventów niż jak to było wcześniej to zachęca do aktywnego brania udziału w nich. Kolkemp naprawdę wielu nowych trenerów otrzymało też outfit. Morał z tego taki, że warto się po prostu dobrze bawić i śledzić nadchodzące wydarzenia ze świata pokemon a nie jedną nagrodę jeszcze się zdobędzie.
avatar
Hahaah co tu się dzieje ? Rakku nie warto dyskutować bo to i tak nic nie da...
avatar
Idąc twoim tokiem "rozumowania" jak znalazłem na jednym evencie jakąś nagrodę to nie mam prawa znależć niczego na drugim bo przecież jest tam załóżmy 20 osób, no XD
avatar
Ja akurat wcześniej nie miałem. I co to wgl za pytanie? Gdzieś było wcześniej napisane jaka będzie za to nagroda? "Te osoby znalazły papierki to tak samo jak zwoje PP, cukierki, łopaty i masę innych rzeczy.
avatar
Wszystko ładnie pieknie tylko jakim cudem na ponad 20 osób szukajacych zwoje znalazly te same osoby co wczesniej mialy outfity a nie nowe osoby??
avatar
XD xd xd xd
avatar
17:41 Awansowałeś z poziomu 565 na poziom 566! Jeszcze pozostaly tylko 34 lvle do konca edycji i resetu Uśmiech
avatar
Wie ktos w ktorym miejscu mozna dac loga na tej zepsutej premce1? o ile wgl da sie....
avatar
Brawo Wy xD xD
avatar
B
avatar
Oj nie płacz Rakkeri i tak nie pasowały do cb te outfity Duży uśmiech
avatar
Potwierdzam, był outfit lub zaplata za szybki numerek.
avatar
@Rakkeri Wczoraj po godzinie 19 jedną z atrakcji eventu było odszukanie tajemniczych zwojów z numerem Uśmiech Szczęśliwcy mogli wybrać nagrodę 300pp albo właśnie dalej ten "jednorazowy" outfit. Z tego co wiem outfit dostaje się tylko na 1 postać z konta i nie można już go zmieniać ani dostawać nowych Oczko
avatar
Nic nie pomoglo twoje resetowanie ich Smutny
avatar
@Nightmare https://zapodaj.net/a7060275134d4.png.html Niestety outfity w dalszym ciagu sa rozdawane ;/
avatar
Nie o nagrodę tu chodzi przecież a o zaszczyt, że na emeryturze jeszcze można hahaha
avatar
I tak nic nie wygrales xD