Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Panie pułkowniku Vatasha! Dla Boga, panie Vatasha! Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz? szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu?
avatar
Po ostatecznej walce z Elvisem musiałem cię opuścić i udać się w podróż która ma na celu regenerację sił...
avatar
@Vatasha I zostawiłeś mnie żebym sam się męczył i walczył za wszystkich dalej...
avatar
Osadnik jam jest Vatasha twój który wywiódł cię z niewoli z domu Elveresowego
avatar
@Kanopus Jak widac na wszystkich ss i też w grze, to ciagle faworyzowane sa te same osoby Uśmiech
avatar
Choc pewnie i tak zaraz porozdaje od nowa, bo on dlugo nie wytrzyma bez faworyzowania innych
avatar
Davin, wczesniej nie "plakalem" bo kazdy dostal go jednorazowo a nie tak jak teraz - co chwile to inny outfit dla znajomych mapperka Oczko
avatar
@Ithuriel, zapłakałabym się i nie tylko ja, jakby skasowali np Twoja postać, więc dobrze, że nie ma "kastracji" Duży uśmiech
avatar
@Czesia Jakby tak hurtem poszły te postacie, to jedna z lepszych opcji by była.
avatar
@Davin <3 przez te jajka hihihi
avatar
niby emerytura ale jednak nie ;d
avatar
11:16 Awansowałeś z poziomu 612 na poziom 613! <33333
avatar
No ale cieszmy się, że postaci nam nie wykasowano Oczko
avatar
Wiem też, że kilku ludzi dostało outfity za eventy to troszkę szkoda im je zabierać. Ja bym im oddał i to nie jako "jednorazowe" a normalne te co mieli. Chyba to nie jest jakiś duży problem.
avatar
To już nie jest po równo, to już jest niesprawiedliwość Smutny
avatar
A co jeśli ja dostałam swój za wygrany event? Smutny
avatar
Ja np dostałem outfit za wbicie 600lvl jako nagrodę od administracji Duży uśmiech fajna ta nagroda była... Ale nie marudzimy i gramy dalej oby się zmieniało ku lepszemu Oczko Outfity można wykorzystać w eventach i nie tylko co mnie cieszy bo sam jak we wcześniejszym temacie napisałem aż szkoda było tak je zmarnować i dać jako "jednorazowe"
avatar
2019 a nadal uważacie że jakaś równość tu panuje?
avatar
Co do Ciebie Nightmare po całości sie zawiodłem bo jak ja jakis czas temu pisałem o tych outfitach za free z którymi pól serwa biegało to miałeś mnie w dupie, a wystarczyło ze Konopusik napisał wiadomość i hyc hyc na jednej nóżce lecisz. Szkoda słów
avatar
Konopus, ale z Ciebie hipokryta jest. Jakoś jak wcześniej od mapera dostałeś outa za free to tak nie płakałeś a teraz co się stało?