Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
To już nie jest po równo, to już jest niesprawiedliwość Smutny
avatar
A co jeśli ja dostałam swój za wygrany event? Smutny
avatar
Ja np dostałem outfit za wbicie 600lvl jako nagrodę od administracji Duży uśmiech fajna ta nagroda była... Ale nie marudzimy i gramy dalej oby się zmieniało ku lepszemu Oczko Outfity można wykorzystać w eventach i nie tylko co mnie cieszy bo sam jak we wcześniejszym temacie napisałem aż szkoda było tak je zmarnować i dać jako "jednorazowe"
avatar
2019 a nadal uważacie że jakaś równość tu panuje?
avatar
Co do Ciebie Nightmare po całości sie zawiodłem bo jak ja jakis czas temu pisałem o tych outfitach za free z którymi pól serwa biegało to miałeś mnie w dupie, a wystarczyło ze Konopusik napisał wiadomość i hyc hyc na jednej nóżce lecisz. Szkoda słów
avatar
Konopus, ale z Ciebie hipokryta jest. Jakoś jak wcześniej od mapera dostałeś outa za free to tak nie płakałeś a teraz co się stało?
avatar
outfity zresetowane wszystkim, teraz kazdy ma po rowno ¯\_(ツ)_/¯
avatar
już tylko kiler Duży uśmiech
avatar
Widze ze kolesiostwo kreci sie na dobre, outficiki dla zjanomych od mapperka Oczko Juz nie ma nawet co dodawac ich do zadnych questow skoro mozna wszystko dostac od mapperka za free. Wroc, tylko znajomi moga dostac.
avatar
da sie
avatar
Szkoda ze teraz premka1 pobugowana i nawet nie da sie loga dac by nie wywalalo do saffron xD
avatar
@Thcs Najazd był fajny i akurat Lugia.
avatar
@osadnik chyba tak daleko, dzisiaj przecież nie 1.04 xD
avatar
19:47 Nie złapałeś pokemona Lugia. było blisko Smutny
avatar
Dobrze mówi, polać mu!
avatar
@Vatasha Ty nadal żyjesz Duży uśmiech
avatar
Osadnik to pijak alkoholik i erosoman
avatar
Tyle ze ja nie wiem co jest nowego, oprocz nowej premki 1 co zobaczylem na castach xD
avatar
@Kanopus, święta są!!!! Ciesz się tym, co masz Uśmiech Nie marudzimy tylko sie bawimy :p
avatar
Powchodzily jakies zmiany a tutaj zadnej wzmianki o tym... https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=2712