Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No dokładnie wytłumaczył z tym, że na takie wstrząsnięcie się nie zanosi, stąd zamknięcie tego (czy tam reset) byłoby w sam raz. Odnośnie legend, chodziło mi tutaj bardziej o ich wartość a raczej jej brak. Biegam z nimi i nic do nich pod tym wzgłedem nie mam, ale vip zrobił z tego pokemony na miarę shiny rattaty ktorą robisz za pare groszy. Ani to rare ani "powód do zadowolenia"
avatar
Tak więc Ithu prosze zastanów się co ty piszesz ok a nie masz problemy do mnie Uśmiech
avatar
Ithu-(i udawać, że jednak coś robią a w tym czasie dymać naiwnych na hajs tak jak teraz.) Swoją drogą nie uważam by kogoś tu naciągali na pieniądze ludzie dobrowolnie wysyłają smsy do sms shopa
avatar
Osadnik dokładnie wytłumaczył wszystkim już wystrczająco ten temat dlatego nie widze sensu by go kontynuować ajeżeli ja cb czymś uraziłam to napisz bo ty mnie raczej niczym
avatar
Ja wiem dobrze co napisałam dlatego nie mam do cb żadnej urazy ale ty chyba sam nie wiesz copiszesz ...
avatar
(byle nie bylo tylu legend i wyprzedzania lvlem fabuły o 100lat) przepraszam bardzo ale właśnie tej kwesti nie rozmuemim przecież używasz legend więc o co tobie chodzi wytłumacz mi to ??
avatar
Wystarczająco zrozumiale teraz?
avatar
@"Inoue Orihime" Bez urazy, ale w tej części nierozumiejącej aktualnie chyba ty jesteś. Napisałem wyraźnie, że gdyby był reset to bym do tego serva nie wrócił i miałbym spokój, więc obienie nowej postaci na tej "edycji" mija się z celem bo jak już mówiłem, nie chce zaczynać od nowa tylko kontynuować to albo zakończyć grę wraz z resetem servera (czyt. pozbyciem się dobytku). Opcja nr 1 nie wchodzi w grę (co widzimy od dawna), więc czas na reset/likwidacje serva (czy jak to sobie tak juz nazwiecie) i tyle. Jak się nie ma czasu ani odrobiny to się w coś nie pcha.
avatar
A jak ktoś będzie wmawiał na siłę, że RESET to Ja mam to na piśmie "Tak, jak powtarzamy od chyba 3 czy 4 lat, i co póki co się nie zmieniło - żadnego resetu nie będzie, nie przewidujemy go ani niedługo, ani do 2019/20 roku, ani dłużej." Inaczej słowa tak jak i serwer przestana być wiarygodne xD
avatar
A to zmienia postać rzeczy w takim razie nie topie pokemonów Duży uśmiech
avatar
Inoue kochaniutka Uśmiech Nie denerwuj się. Tym co piszą o resecie to bardziej chodzi o zwrócenie uwagi na to, że niestety od pewnego czasu powiało nudą i oczekują (my) jakiegoś ruchu ze strony Nightmare. Zakończenia edycji nie będzie nawet w najgorszym koszmarze Duży uśmiech Tu chodzi tylko o ten impuls ze strony Sharp#Team żeby napisali "grajcie a my postaramy się żeby było co robić i to nie za rok tylko w najbliższym czasie"
avatar
Jak będzie reset utopie wszystkie pokemony ja wam zapowiadam Duży uśmiech ,przynajmniej reset ich nie sięgnie bo pójdą na dno oceanu i po resecie być może ktoś je wyłowi przy dobrym fishingu XD
avatar
iks de
avatar
Restartu
avatar
Dobrze jezeli chcecie restaru to ja chce przelew na konto za vipki ktore kupilem.
avatar
Załóżmy że reset by się udał tak jak pragną tego Rak,Ithu i reszta nierozumiejących tego że można zrobić nowe postacie ,tylko że jest jeden wielki problem serwer dostanie takiego kopa że naprawde żadne updaty już nie pomogą a co do legend jakoś nie stękaliście jak były dodane tak więc nie rozumiem jaki jest teraz wasz problem czyżbyście zaprzeczali sami sobie zastanówcie się bo ja osobiście nie bede chciała od nowa robić wszystkiego bo wam tak się chce ,proszę zwrócić uwage że są tutaj osoby które naprawdę sporo włożyły w tą gre i nie mowa tutaj o kasie lecz o czasie który w naszych czasach jest bardzo ale to bardzo cenny
avatar
Szkoda ze biednego Elveresa nie ma juz wsrod nas czyt. w krainie zywych xD
avatar
avatar
Ja przewiduje reset na 1 czerwca 2019 xD taki prezent na dzien dziecka by sie przydal hah zaczecie gry od nowa xD xD
avatar
To może ja coś od siebie jako naczelny drugi aktualnie leń na servie (do prowadzącego mi daleko). Zazwyczaj jak gdzieś gram to staram się to robić na 100% i od A do Z, ale tutaj nie dość, że aktualnie nic się nie dzieje to nie zanosi się też na poprawę w żadnej przyszłości, więc chęci siedzenia tutaj są już bezdyskusyjnie zerowe. Reset by pomógł większości się od tego odciąć a jakże zapracowana administracja mogłaby sobie porobić bramki na vipach, pozmieniać exp stage (byle nie bylo tylu legend i wyprzedzania lvlem fabuły o 100lat) czy co tam by jeszcze chcieli i udawać, że jednak coś robią a w tym czasie dymać naiwnych na hajs tak jak teraz.