Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Osadniczku a gdzie to grają?
avatar
Z tej okazji chciałbym zaprosić wszystkich do obejrzenia najnowszego odcinka programu "Sanatorium miłości"
avatar
Zaraz Walentynki, więc będzie się działo i będzie dużo miłości na serwie Uśmiech
avatar
Z updatem już średnio, więc w tym roku na 29 lutego pasuje jak znalazł
avatar
Ale problem jest taki, że za rok 29 luty będzie
avatar
@Ithuriel Ja chętny o ile to wejdzie do 2k24
avatar
ogolnie pisze ze liczylbym na next aktu w '20 xdd
avatar
Zerknij w kalendarz Duży uśmiech
avatar
@Ithuriel chyba '20 xD
avatar
Tak z innej beczki. Szukam teamu na questa 400+. Wymagania: cierpliwość, lenistwo, kupa (dosłownie) czasu. Planowany start: 29 luty 2019 Duży uśmiech
avatar
Cii, śmiesznie jest chociaż
avatar
Chyba wszystko juz zostało powiedziane wiec skonczcie tą dyskusje szkoda SB smiecic ... kazdy chyba juz zdarzyl sb wyrobic swoja opinie xD
avatar
My nie prosimy nikogo aby nam takie rzeczy wysyłali, tylko sami takie coś dostajemy. W ogóle na sb piszesz i tu cię zacytuję "Punkty reputacji są nic nie warte bez wysiłku posiadacza w rozwój forum i gry dla innych ich użytkowników :*" a na priv płaczesz Egiemu...
avatar
Szukam ludzi co zostaną moją domową lewatywą... ktoś chętny?
avatar
moje privy moja sprawa, wasza wścibskość wasz problem.
avatar
@Czesia hahahha idealne okreslenie xdd
avatar
Następnym razem uważaj z kim siedzisz na kanale bo niektórzy wolą ludzi z serwera niż ludzi z ts3 i nie mówie tu o Wayne bo on sam był zdziwiony jak mu wysłałem to :O
avatar
żenuła O matko
avatar
@"Stefan Krol Zydowski" Oj stefan chyba nie do końca Ci się udało, dużo osób wie o twojej rozmowie z Egim Uśmiech
avatar
@Ithuriel dobra to ja nie dopatrzyłem xDD