Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Pokelolek agree xD
avatar
Ja sie nie mam zamiaru z nikim wyzywać ;P Koleś się do mnie przyczepił i zaczął wyzywać bo na Absola wpadłem. A po jego wypowiedziach można zauważyć, że z nim nie ma co się kłócić bo nie miałby sensownych argumentów ;/
avatar
@Pokelolek co do ów persony ja sie mecze z nim od kilku miesiecy ( np 5476876543 lipnych tozsamosci na ts3 tylko po to zeby mnie denerwowac i wyzywac) >,<
avatar
Night, zobacz jak ten dzony kalesony blokuje respa absola
avatar
@Stefan Też mi się tak wydaje. Ale jak już mnie wrzucili do worka wojennego to prosze bardzo. Nie będzie mnie typ 14 letni wyzywał w jakiejś gierce.
avatar
@Ithuriel Możesz pytać Nighta. Ani razu nie wspomniałem mu jakiejkolwiek randze. Nie chce rangi bo jestem tu tylko od Pomocy. Więc szczerze? Twoja opinia znaczy tyle co grosz na dnie rzeki
avatar
@Pokelolek szczerze wydaje mi sie ze wersja " no nejma" jest zdeczka bledna. ofc moge sie mylic
avatar
i taki ktos mnie jeszcze straszy ze bana dostane od nighta XDDD predzej ty zarzaz dostaniesz za blokowanie respa
avatar
@Stefan "no nejma" A nie noname. Pamiętaj! xD
avatar
@Pokelolek ale spk za kilka min wpadne tam
avatar
I jak ktoś taki dostanie jakiekolwiek prawa na głównym servie (na testowym niech robi co chce) to już lepiej zamknąć server na amen. Kolejnego "pseudo" MG nam nie trzeba. Tyle ode mnie, dziekuje i dobranoc.
avatar
@pokelolek nie przeginaj
avatar
@Pokelolek ze kto? nie kojarze tego noname
avatar
Tylko weź gallade. Bo Kanopusek na 30 absoli wział może 3 swoim suicunem XD
avatar
Ja pójdę sb poexpić ^^
avatar
@Stefan Kanopusek stoi. Ale on jest nikim więc wolny Uśmiech :>
avatar
@Pokelolek tak wiec pytanie do ciebie. absol wolny?
avatar
@Pokelolek wlasnie sie zastanawiam czy najpierw pograc na tibijce czy na absolu postac
avatar
bijcie sie ;
avatar
Jak kiedyś zrozumiesz to wtedy pogadamy