Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Przeczytaj swoje zdanie z 10 razy. Poszukaj w nim to co jest źle i to przeanalizuj.
avatar
Zreszta to nie mam zamiaru gadac z jakimis no nejmami co placza na forum bo absola nie moga spokojnie ubijac, cya
avatar
I koniec tematu. Bo nawet nie mam zamiaru tracić czasu na Ciebie.
avatar
I nie mam 10 lat, żeby się komuś podlizywać. Idz po podręcznik do polskiego który masz pt "Podręcznik do Polskiego dla Uczniów Klasy Podstawowej" i doczytaj co to jest informacja, zdanie twierdzące. A później mów, że ktoś się podlizuje.
avatar
Kim ty wgl jestes bo cie tu 1 raz widze xD
avatar
I to wciąganie mnie w wasze spiny serwerowe przez niektórych wyłącznie z powodu tego, że siedze czasem na tsie z Bayem i resztą bo ich lubie. A ty Konopus już calm down'a zrób bo źle możesz skończyć
avatar
I juz sie nie podlizuj
avatar
Nie bede mowil kto sie tu wbil i zaczal mi cisnac glupie teksty ze sobie z tym pieskiem gowno moge Oczko
avatar
@Osa Weźmiesz tego swojego "człowieczka" Konopusa z Absolka. Bo typ mnie wyzywa bez powodu. A nie chce zeby skończył źle Oczko
avatar
@Pokelolek na dzis odpuszczam
avatar
No to mówie przecież
avatar
jeszcze go nie było na świecie nawet Duży uśmiech znawca gry xD
avatar
Oj skarpeta skarpeta, jak on 400lvl miał to ty jeszcze "Spokojna" a nie "Agresywna byłaś
avatar
Jak wbiłem 400lvl ?
avatar
@"Agresywna Skarpeta" no chętnie o tym opowiem co chcielibyście wiedzieć a może skarpeta niech powie on chyba wie lepiej niż Ja.
avatar
Stefciu, będziesz dzis na Absolku? Pytam bo siedze i sb łapie
avatar
Hehe. 2x Eevee na Urodziny od Baya i Skiety to ja szanuje ^^
avatar
on chcial na duzo td to lepiej do chesda on najwiecej ich ukradl
avatar
Pogadaj z osadnikiem żeby ci powiedział jak wbił 400 lvl Uśmiech
avatar
ja też poproszę te bugi na priv Duży uśmiech najlepiej te dzięki, którym można zdobyć dużo td Uśmiech