Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
https://i.imgur.com/jXLACtZ.jpg < wezcie to. przynajmniej server nie bedzie wygladal jak dla 5 letnich dzieci z bonusowym chromosem
avatar
Aż moje zamówienie u kolegi grafika dojdzie do skutku i nowa grafika wleci Uśmiech
avatar
Tło będzie do czasu, aż mi
avatar
tez to zauwazylem ;c
avatar
halo halo ale lamerskie tło w cliencie :V
avatar
Update clienta był tylko po to abyście pobrali sb pliki. Update wejdzie jak skończymy Lanca bo rozwiązaliśmy problem. Napisze jak będzie. Przed updatem będzie reset serwa
avatar
był update klienta xDD
avatar
i co sie zmieniło xD?
avatar
Dobra nie ważne. Info dostaniecie zaraz
avatar
Okej, Update będzie za chwilke. Niestety pojawił się problem, z pewnym questem który jest dość złożony i nie wejdzie on narazie. Chyba, że uda się nam do 24 rozwiązać problem z tym to dodamy go w późniejszej godzinie., Narazie dodamy te poprawki co aktualnie są Uśmiech
avatar
Cały serwer czeka xddd
avatar
I tak już weszło dziś ponad 400 mb samych plików ;v.
avatar
Więc to normalne, że napewno się opóźni i nie jestem wstanie powiedzieć o której będzie na obecną chwile Uśmiech
avatar
Napisałem +/- bo nic nie jest pewne. Jest już 16:33 i update byłby już dawno gdyby nie dodatkowe poprawki przy rzeczach które już są...
avatar
+/- Duży uśmiech
avatar
Czyli zapowiada się taki update na raty... dzisiaj choinki, jutro śnieg, pojutrze iglo... można by wtedy powiedzieć, że server na którym zachodzą ciągłe zmiany
avatar
Zima jeszcze się nie skończyła, więc powinien zostać.
avatar
Zastanawia mnie tylko czy śnieg też stopnieje czy jednak go zostawią Uśmiech
avatar
Update is coming. Choinki, bójcie się! Duży uśmiech
avatar
Tak, ale wczoraj ustaliliśmy z NIghtem, że lepiej zrobić coś do końca i wprowadzić update przed +/- 16.