Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
To moze naucz sie oblusgiwac tsa skoro juz masz tego adminka, bo nawet nie potrafiles ogarnac system warnow, juz nie mowiac o innych rzeczach (potrzebna konsola, nie mylic z wlascicielem) xD
avatar
Witam
avatar
Update juz na swieta Uśmiech
avatar
" blv me on ma wazniejsze rzeczy do roboty niz czytanie twoich dennych i zbednych zglosze" dokładnie Stefanku dokładnie Język
avatar
milego dnia :* XoXoXo
avatar
@Kanopus tak w sumie nawet nie ma sensu żebym sprawdzal czy wszystkie ustawienia sa "poprawnie" skonfigurowane, poniewaz: 1. mi wszystko dziala Duży uśmiech , 2. uzytkownikom wszystko dziala ( wchodza zeby pogadac ze znaj z roznych gierek), 3. ty Kanopusie wchodzisz jedynie żeby siedzieć Sam (to troche smutne musze przyznac) i grzebac w tym ts3 w poszukiwaniu jakichkolwiek niezgodnosci zeby gonic szybciutko do najcika. blv me on ma wazniejsze rzeczy do roboty niz czytanie twoich dennych i zbednych zgloszen. Podsumowujac jak masz jakis problem z tym ts3 to zanim go zglosisz upewnij sie ze jest to blad ktory utrudnia korzystanie z niego ( a zeby do tego doszlo musisz sobie najpierw znalezc znajomych ktorzy beda sklonni gadac z toba).
avatar
+ permisje to jest tak szerokie pojęcie że jak widać poniżej tylko dzbany intelektualne suszą z twojej wypowiedzi zęby
avatar
@Kanopus usuń 99 lewych tożsamości jak masz czas pisać na forum
avatar
@Kanopus Duży uśmiech
avatar
xDDDDDDDDDDD
avatar
Napraw permisje na tsie jak ci sie nudzi
avatar
najcik dej ten apdejt bo nje mam czo łapać <3
avatar
22:23 Do łapania Unown użyto: 880x saffari ball, 7112x ultra ball.
avatar
65 kratek
avatar
ktos chetny kupic moja chatke?
avatar
@Shany Senior rezerwował ją już
avatar
kupie karte ;p
avatar
10:11 Wygrałeś Meowth. i karta gratis xD
avatar
@Monty dzięki wzajemine i nie musisz pisać "dnia bez update'u" bo wszyscy wiedzą kiedy ten update bedzie Duży uśmiech
avatar
Niestety narazie nic nie wiemy, ale z tego miejsca chciałem wszystkim zyczyć kolejnego miłego dnia bez update'u Uśmiech