Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
bo przeciez teraz go nie ma
avatar
najprostrze rozwiazanie problemu ale przynajmniej normalne i trzeba cos od siebie dac by miec. Teraz to nawet gamesa nie ma wiec Ci ktorzy dostali outa jak byl czesto online to mozna powiedziec ze maja unikatowe stroje dla wybranych
avatar
A można było je do npc od oufitów dorzucić za jakiś grubszy hajs i wszystko byłoby uczciwie.
avatar
Wyobraźcie sobie, że dla przykładu Convertos kupuje sobie vipa za powiedzmy 50zl bo podoba mu się ten outfit i przychodzi dla przykładu taki Awenasa do gamesa i prosi go o ten sam outfit a on mu go daje za darmo. Czy Convertos będzie wtedy zadowolony? Tak, chodzi tu o zasady. Ja zawsze bylem, jestem i będę za tym, że jeśli chcesz coś mieć to sam to osiągnij
avatar
Hehe,@Davinowi chodzi raczej o zasady, ale faktycznie przesadził tutaj trochę, bo brzmiało to jak osąd tych osób, które nie są temu winne.Jest to raczej niekompetencja tej tej osoby, która porozdawała je bezsensownie i bez konkretnego powodu,faworyzując przy tym niektóre osoby.Nie będąc przy tym obiektywnym i absurdalnie to tłumacząc.Nie mówiąc o innych przewinieniach,naginaniu czy raczej łamaniu regulaminu i nadużywaniu swoich uprawnień.
avatar
Albo jeszcze inaczej, rozdajmy vipy na 30 dni bo przeciez nie sa na stale
avatar
@Awenasa radze zaznajomić się z pojęciem "każdy glupi". Pojdzmy twoim tokiem myslenia troszke dalej i rozdajmy jednorazowe legi. Jesli Ci umrze to go tracisz. Co wy na to? przeciez nie sa na stale!
avatar
Dlaczego piszesz, że każdy głupi? To, że mają nie znaczy, że musisz ich wyzywać zaraz. Nie rozumiem was i tego niezadowolenia z offitów, które nie są na stałe.
avatar
to ze*
avatar
Tu nie chodzi o to ze ja nie chce tylko mi sie nie podoba ze zostaly porozdawane i kazdy glupi bez wkladu wlasnego sobie w nim lata
avatar
Nie, nie wystarczy.
avatar
Wystaczy, że zmienicie ouffit i nie bedziecie mieć go, więc tegn, kto nie chce go mieć, niech tak zrobi. Jaki to problem?
avatar
W takim razie czekamy na usuniecie outfitow rozdanych przez gamesa i przywrocenie starych grafik balli i kamieni evo Duży uśmiech
avatar
Popieram bliźniaka i żuberka
avatar
@Davin o oo <33 tez jestem na tak zabierać nielegalnie rozdane outfity i przedmioty a potem w przyszłości rozdawać w eventach i questach Uśmiech
avatar
To ja w takim razie czekam na to by odebrać wszystkie outfity które rozdał games
avatar
Czekamy na stare grafiki balli i kamieni Duży uśmiech
avatar
Zapomniałem... Dla mnie klimat pxg już zanikł totalnie... A i skoro zmieniliście wyglądy balli to dlaczego pok który jest w danym ballu ma stara grafikę? ZERO DOPRACOWANIA.
avatar
To były akurat działania niepożądane. Nie czytałeś ulotki pxg ani nie konsultowałeś się z lekarzem lub farmaceutą? Uśmiech
avatar
Co chwilę pojawiające się ścinki również były zamierzony w update? XD