Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Siemanko mordeczki ;D Czemu jak włączam pokemona clienta to jest tylko pół obrazu? i to odwrócony na bok, mam system linuxa czy to jest wina pokemonów czy laptopa?
avatar
Sprzedam LEGEND BOXA za punkty premium! pw
avatar
xD ciekawe kto chciał robić lb na speed bugu xD xD
avatar
Jeszcze mozna tam do nastepnego eventu jakies speed bugi dorzucic, teleportowanie graczy po mapie czy jakies licytacje czyichs domkow z zawartoscia,to tak po to by swiat pxg byl "kolorowy" z ingerencją administracji xD
avatar
jak już lecimy z listą życzeń to mnie by ucieszyło lekarstwo na raka Uśmiech
avatar
A ja bym chcial w nastepnym evencie mnostwo "exp pokemonow" oraz darmowe plecaki mew i mew2 xD no i dodatkowo latajace kosze po pc dla urozmaicenia klimatu xD
avatar
iks de
avatar
Hahaha taki sztab wybitnych,kompetentnych i kreatywnych ludzi masz a potrzebujesz mojej pomocy xD
avatar
Następny event przygotowujemy z Convertosem, przygotujcie się na morze kreatywności Duży uśmiech
avatar
Lepsze 31% niż 10% ^.-
avatar
@agassiza97 pomarzyć to ty zawsze możesz o 31% na złapanie np legendy ale teraz i tak istnieje przynajmniej realna szansa na złapanie legi bez zwiększonego catche.Oczywiście większy sens miało by dać standardowo +50% do catcha czy nawet +62% to było by już bardziej oryginalne że tak powiem.Ale nie bo mamy 31.10 to damy +31% ależ my pomysłowi jesteśmy że już o kreatywności nie wspomnę
avatar
ale wiedziałem, że coś nie tak jest i pewnie to będzie malutki prawie nic nie znaczący bonus
avatar
no ale jeżeli wpisując /chance ... dostaje procentowo szanse na złapanie pokemona a bonus to +31% do catcha to logiczne dla mnie, że dostaje plus 31 % do tego co wpisuję w /chance
avatar
było by pięknie haha
avatar
to by w sumie dobre bylo 32% na zlapanie legendy xD
avatar
dokładnie tak myślałem
avatar
@Nightmare aga myslal ze jak np pok ma 1% szansy na zlapanie to dzisiaj bedzie mial 32%
avatar
A czym się różni 31% od 0.31? o.0
avatar
legend box solo ez <angel>
avatar
Sprzedam LEGEND BOXA za punkty premium! pw