Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
to jest takie glupie polskie myslenie. Zamiast spokojnie sobie pograc korzystajac z tego co juz jest to sie narzeka na to czego nie ma
avatar
Zrobić exp x100, bo się nie chce expić?
avatar
Dodać, jak wy pewnie byście chcieli OD CHUJA UPDATÓW
avatar
Ale wracając, co byś miał gdyby nie oni? Myślisz, że takie hop siup sobie serwer postawić, utrzymać?
avatar
To ja się wtrącę, jak już dotąd zmierzamy. Oho, Davin mnie wyprzedził Smutny
avatar
zamiast myslec czego naobiecywali a nadal nie ma to polecam bardziej kierowac sie ku pozytywnemu mysleniu i pomyslec sobie co sie juz wywalczylo i przy czym mozna sobie milej czas spedzic
avatar
@Egiliam To i tak będę skończ ten temat bo tylko graczy wkurwiasz i pokazujesz jak odpowiedzialna jest administracja, Kisame spier***** to już go nie scisne
avatar
Nie, jestem na tyle zmęczony, że chętnie się powyzywam
avatar
Egi, mogę być z tobą szczery i nie będziesz za to na mnie zły ?
avatar
To przykre co sie dzieje... obwiniacie egiego o jakies kur.. glupoty gdy wasz przyjaciel mapper rozdaje chce i licytuje z bonusami.
avatar
jak sam sie za to wezmiesz to moze uszanujesz prace innych
avatar
A po co, skoro się na tym nie zna?
avatar
Egi moze dajcie Kisame sprobowac jak to jest balansowac i ile to czasu pochlania bo taki widze troszke niezadowolony jest
avatar
mogę być z wami szczery ?
avatar
Nawet nie czytam tego, co pisze więc nie czepiaj się składni ;d
avatar
lub "jakiś czas temu zdobyliśmy jakąkolwiek możliwość"
avatar
Dodatkowo nigdy nie odpowiadałem za "grafikę", tylko miałem najwięcej paczek z nimi, bo jako jedyny coś szukałem ;(
avatar
i dopiero od jakiegoś czasu*
avatar
Wszystkie grafiki które mamy są brane z najnowszych leaków z brazoli, niestety nie stać nas na zatrudnienie grafików, którzy by się tym zajęli, dlatego jesteśmy od nich uzależnieni. Mamy też przestarzałe "podstawy" i dopiero jakiś czas temu mamy jakkolwiek możliwość ich aktualizacji
avatar
I znowu ten balans, aż śmiechłem.