Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Coś ubyło tematów : (. Punktów reputacji już nie przybywa : (
avatar
jak będziemy tak ukrywać, kasować wszystko to zaraz więcej ludzi będzie na testowym online niż na White xD róbmy tak dalej pozdrawiam serdecznie buziaczki pierdzioszki Oczko
avatar
Shoutbox też be, niedobry M A S A K R A tu się zaczyna robić cenzura jak za komuny Smutny
avatar
A co do dyskusji. Akurat na premce 2 to jedynym sensownym expem są tyrki, bello nie dość, że na godzinę dają mniej expa to jeszcze są strasznie ciasne a przez to słabo się tam luruje.
avatar
Kupie LB
avatar
Czarek, jak ten box aktualny to odezwij się wieczorem ok. 20.
avatar
Słowa toczyć niczym zarazę jest łatwo. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że nie ma sensu trzymać SB tutaj.
avatar
Powinieneś mi dziękować bo ta edycja miałaby koniec już w lipcu. Nie zrzucaj winy na mnie za zmiany, których nigdy nie wprowadzałem. VIP Ashba Regis, nowa Premka Egiliam. Pojęcia nie masz o grze i nie pozwolę żebyś mnie obrażał w tej chwili jakbym to rzucił to koniec byłby czymś pewnym. Więc okaż chociaż trochę szacunku bo nie stać Cię nawet na filmik reklamujący.
avatar
kupie mew mewto , articuno za pp oferty w grze kiloxkara
avatar
kupie l box za 1500 pp
avatar
No może faktycznie bywam zazwyczaj subiektywny tak jak w tym przypadku muszę się zgodzić z tobą.Ale to nie zmienia, że tym razem racja jest po stronie naszego @Patrosa.Braki to ma niestety zazwyczaj z tego co widzę i czytam, ale nawet ślepej kurze trafi się ziarno jak to mówią.I dodam tylko bez wnikania nie potrzebnie w szczegóły na próżno bo mój post i tak zostanie pewnie usunięty.Niech Elveres robi tak dalej, a reset i frekwencja już nie będzie potrzebna.
avatar
Nie jesteś obiektywny tylko subiektywny Kisame. Nigdy nikogo na sile nie broniłem i nie bronie jeśli się myli a w tym przypadku Elveres jest górą ponieważ jak już pisałem Patros ma braki w wiedzy na temat ilości expa na vipie oraz brak jakiś konkretnych argumentów, które by wskazywały na to, że dana sytuacja tak właśnie wygląda.
avatar
Ja nie jestem uprzedzony tylko obiektywny, a ty próbujesz go na siłę bronić.
avatar
@Kisame raczej 1:0 dla Elveresa bo patros nie wie o czym pisze a Ty jestes po prostu uprzedzony i za wszelka cene probujesz Elve pocisnac ;d
avatar
No nic widzę 1:0 dla @Aleksandrovska tym razem, a pan błyszczący geniusz przegrywa z kretesem.
avatar
Patros zdecyduj sie czy piszesz o jednym expowisku czy o tym ze tyrki daja tyle samo co na outland xD Masz Ty jakie kolwiek pojecie i tym co napisales czy napisales sobie to tak zeby cos napisac ;d?
avatar
Bez komentarza
avatar
Bo nie podobała mi się jego zawartość, która nie służy niczemu dobremu. A jak widać i bez tego jest kilka problemów.
avatar
Dlaczego mój temat został skasowany?
avatar
Ja VIPa nie dodawałem chcesz się żalić to idź do Ashby i do Regisa, który to testowałem. Poza tym są Elder Bellossomy są dokładnie takim samym respem jak Tyranitary. Tylko bugi naprawione i nagle straciło zainteresowanie Uśmiech