Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie mam zamiaru narzekać, bo wiem, że pracujecie, gdyby nie to, że mam od 2 tyg płytę główną z PC na gwarancji może i bym coś nagrał, chociaż nigdy tego nie robiłem
avatar
Własnie, wchodzi szybko jak masz czym expić i wiesz czym expić. Ale nowi gracze nie mają takich możliwości
avatar
Zaleciłbym póki co cierpliwość. A zamiast narzekania czego brakuje to podjęcia pracy nad tym co w waszych rękach. Zrobienie takiego filmiku w grze wcale nie jest arcytrudnym zadaniem. Na chwilę obecną mamy własny plan jak sytuacje poprawić i ciągle go realizujemy.
avatar
Tak korzysta z brazylijskich. A z nimi nie wygramy. Bo mają swój serwer gdzie gra około 10k graczy na wielu serwerach. A jaką mamy pewność, że graczy przybędzie na stałe po zapłacie youtuberowi? Żadnej. Płacenie za reklamę nie jest dobrym pomysłem złotówkami bo za PP byłaby taka możliwość. Prace nad nowościami ciągle trwają. Osobiście dzień w dzień przy serwie pracuje. Co do expienia 100 lvla to przesada. Lvl tutaj wchodzi szybko i to własnie sprawia, że gra staje się nudna.
avatar
To nie poprawiłoby "frekwencji nowych graczy", to o czym napisałeś pomogłoby utrzymać stały poziom graczy. Nowych graczy można zaciągnąć tylko w taki sposób, że dowiedzą się o serwerze i będą mieli ochotę grać. Aby dowiedzieć się o serwerze muszą pierw zobaczyć jakąś reklamę, dlatego uważam, że stwierdzenie Elveresa, że reklamy na forach tibijskich których nikt nie czyta jest błędne. Nadal sporo osób korzysta z forów w celu znalezienia nowych serwerów. Ale po części miał rację, fora upadają, teraz główną siłą jest YT, można by,[o ile są na to wystarczające środki z IS], popytać paru YTberów po 10-20k subów czy nie wstawiliby reklamy serwera na swój kanał. Osobiście znam parę takich osób, które za opłatą mogłyby to zrobić, a niektórym nawet wystarczy napisać o istnieniu serwera, dać parę PP na konkursy dla widzów, a też by coś pograli i postreamowali/ponagrywali z serwera. Następną rzeczą jest to, że osobiście uważam, nie wiem jak reszta, że gra na początku jest monotonna i słabo nakreślone jest co nowi niskopoziomowi gracze mają robić, mi się osobiście lepiej expi chara od tego 100 lvla, niż wcześniej, a aby utrzymać tych nowych graczy przy grze, powinno być inaczej, gra na początku powinna być ciekawsza. Eventy o których napisał @Kisame też w sobie coś mają, najazdy, zabawy, wiadomo, zachęcają do gry. Kolejna sprawa, fajnie jest czasami posiedzieć w nocy i porobić coś innego niż granie, można by wrzucić jakieś bossy do gry, z nich jakieś fajne itemki, trudne do ubicia, niektóre do ubicia tylko z drużyną i już fajna sprawa na utrzymywanie graczy i pozytywnych relacji między graczami. Zbieranie się na questy,bossy, fajna sprawa.
avatar
@Ithuriel wszyscy wiemy co by zwiększyło znowu frekwencje graczy na dłuższy czas, zamiast robienia resetu.A jeszcze prostszym sposobem na chwilowe poprawienie frekwencji nowych graczy online były by standardowe eventy.
avatar
Ja się dorobiłem tego co chciałem w ostatnim czasie, ale teraz żal patrzeć jak to wszystko może iść na zmarnowanie (w przypadku ewentualnego resetu) skoro online tak spadło. Mnie tutaj zatrzymywać nie trzeba, bo mam zaplanowane zajęcie ale o nowych można jakoś "zadbać".
avatar
Elve, ja tu wcale nie mam na myśli siebie, tylko nowych graczy których szansa na zdobycie czegoś z loterii (gdy będzie więcej ludzi online) może zachęcić do gry i zapraszania znajomych. Jak dla mnie to nawet może być tak ze załóżmy 200lvl+ nie dostanie nagrody i tym samym wykluczy tych co "się dorobili", ale obaj dobrze wiemy że chwilę przed loterią można relognąć na noobka i mieć szanse na nagrodę.
avatar
zawsze mogl on zaczac szybko relognac a ten odpowiedzial i benck warn xd
avatar
powiem Ci Heniu ze mnie tez to zastanawia ;d
avatar
Mnie zastanawia czemu nie ma nic przed napisaniem Glajpika Duży uśmiech
avatar
Ukarany warnem.
avatar
A do kogo tak napisał do Ciebie?
avatar
http://ifotos.pl/z/qnexhne Glajpik, pełna kulturka Duży uśmiech
avatar
Zeby tylko jeszcze Unown ci wlecial xd bo 24k ub to porazka xd
avatar
nom juz 2 wpadł!
avatar
16:56 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Alakazam! W sumie to już 2.
avatar
Gz teraz już z górki Uśmiech
avatar
W końcu złapałem coś na unownach! 16:44 Już masz 6 pokemonów przy sobie lub nie masz miejsca na następnego. Twój pokemon Alakazam został przeteleportowany do PC.
avatar
Aczkolwiek temat przemyślę a pomysł przekaże dalej.