Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nie widzie by regulamin zabranial siedzienia 10h, masz z tym jakis problem? Uśmiech
avatar
@Kanopus o czym ty dziecko wgl mowisz? xD btw jak bardzo trzeba być "wolniejszym" żeby siedzieć na poczekalni 10h dziennie xDDD
avatar
@Egiliam @Nightmare Stefanek podaje nazwe innego serwera, chyba banik sie nalezy XD I taki ktos jak on ma 'admina' na tsie XD
avatar
Ahh.. Stefanek zazdrosny XD Wracaj lepiej na 'swojego' sprywatyzowanego tsa robic kolejne dziecinne rangi typu "Weed Alert" czy "Zakaz sexu" Duży uśmiech Chyba Ci sie pomylily tsy, bo to jest serwerowy a nie publiczny.  Oczko
avatar
W zasadzie można zdanie zakończyć na słowie "ludzi" i też będzie.
avatar
Tam też nie ma ludzi ze zdrowym rozsądkiem. Takie już uroki tibijki [*]
avatar
@"Pokemon Druid" swój zdrowy rozsądek pozostaw dla graczy xxxx
avatar
Rozumiem, że na pxg nie trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem, który podpowiada, że nie spamuje się czymkolwiek do wszystkich zalogowanych osób Uśmiech
avatar
@Shany rozumiem że na pxg jest możliwość posiadania tylko jednej postaci Uśmiech #Good To Know Bro!
avatar
@nexti eloszki Oczko
avatar
@Skorzyk L4
avatar
dlaczego na legend boxie nie mozemy przyzwac PALKIE?
avatar
o dobra już mam
avatar
o Stefan :O
avatar
siema robię powrocik ale nie pamiętam hasła Duży uśmiech może jakiś admin mi wysłać na jakim mailu się logowałem? jeżeli da rade oczywiście to bym przypominał hasło postać miała nazwę tak jak mam na forum loginu też nie pamietam
avatar
Pytanie 400lvl czy robil lboxa Duży uśmiech
avatar
I w grze pisanie do kazdego zalogowanego :d
avatar
@Shany 2 wiadomości w 3 godzinnym odstępie czasowym ciężko nazwać spamem Szczęśliwy
avatar
Nickchu nie spam tym lboxem bo znow bana dostaniesz.
avatar
Kto idzie jutro zemna na boxa pisać pw jak wejde do gry elo