Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Widocznie Wayne utrzymuje kontakt xD
avatar
o ile mnie pamięć nie myli Koggy [*] był ostatnim Gm'em
avatar
hehehehehee
avatar
@"Agresywna Skarpeta" na pxg nie ma gma
avatar
@Wayne Gratuluje bycia łącznikiem gma z ludźmi xDD
avatar
KTOS DZIS L BOX ??
avatar
@Egiliam de iks
avatar
iks de
avatar
Szczerze od kiedy rynek jak i ceny są statyczne...norma Że jeśli czegoś na rynku zaczyna brakować albo rośnie zapotrzebowanie to dobra drożeją ehh pomijajac fakt że sami też zachęcamy innych do takiego podejścia oddawajac pokemony newbie za darmo to i ceny po.... .
avatar
@pieszkux kto ci wycenił togepi na te 400-500td? Przyznaje ze bardzo mnie to zaciekawiło Duży uśmiech
avatar
Fahook weź nie gadaj ludzią głupot, bo potem dymy są xD a ty pieszkux teraz powinieneś według mnie , przeprosić Cm Wayne za oskarżenie którego dokonałeś, gdyż jest to wielka pomyłka w która wprowadził Cie inny gracz, który jak widać nie zna sie na grze... pzdr Śp. Patrosik Uśmiech
avatar
Togepi 50-60 td !! Nie może być warte 400-500 td hahaha
avatar
@pieszkux zapytal bys sie wiekszego grona ludzi a nie 1 os ona powie 2 slowa i juz dymy na forum robic
avatar
@pieszkux kto ci takich glupot nagadal...? Za togepi 50-60td mozna dac maxymalnie...
avatar
Bo jednak ostatnia forma jest warta 400-500 a podstawowa min 300 Duży uśmiech
avatar
Bd rządał zwrotu pokemona a ja mu zwróce kase i myśle ze bd git Smutny bo 75 a min 300 to roznica Duży uśmiech
avatar
Jest to oszustwo Duży uśmiech i naciągniecię gracza który zaczyna gre, mam nadzieje ze jakoś sprawa sie rozwiąże.
avatar
Community Master XD
avatar
avatar
jesli tak to CM Wayne w bambuko mnie zrobil i 75 mi zaplacil. Mowiac ze warty jest 60 Duży uśmiech