Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Pozdro all ;p
avatar
A tak przy okazji proszę wykorzystywać odpowiednie działy a nie shoutbox od zgłoszenia bugów jest dział "Bugi".
avatar
Wiesz co? "Zmiany dotyczące gry " <--- nie wiesz przeczytaj czasem to nie boli. A ten bug poprawimy to nowa modernizacja a przy nowościach tak jest, że występują drobne problemy.
avatar
Nie wiem czy tak ma byc ze jak sie pada to nie trzeba wybierac postaci od nowa ale wkurza to jak sie padnie przy przyzywaniu poka i wtedy sie pojawiam z pokiem w pc i sie go nawet zmienic nie da i trzeba czekac az przestane sie palic od charizardow.. Fix pls
avatar
Sprawę przekazałem do Nightmare.
avatar
Elveres aplikacja mi dalej nie dziala ;(
avatar
Zapraszam na PW
avatar
czesc mam pytanko
avatar
Grafiki znaleźć nie mogłem, jak znajdę to się poprawi, ale tutaj ważniejsza lokalizacja xD
avatar
Elve na tej twojej mapce porygon2 wyglada jak porygon Duży uśmiech a przynajmniej takie jest moje zdanie Duży uśmiech pozatym super Duży uśmiech
avatar
Zamierzona. To żaden bug.
avatar
My pumpkin decorations dissapeared from my house. Was that an intended change or just a bug? @Elveres
avatar
Mi nie musisz pokazywać tylko po prostu uprzedziłem Cie ze admini wtedy lepiej patrzą na takie screeny
avatar
Sprawa załatwiona a Ty xiggortm dostajesz warna na forum bo prosiłem Cię miliony razy żebyś pisał PW
avatar
Mogę pokazac cała jak chcesz
avatar
chodzi o ten screen z pw
avatar
xigg tak na przyszłość dam Ci małą rade, jak już pokazujesz rozmowę z kimś to pokaz cala a nie tylko kawałek który może być wyrwany z kontekstu. Ten 2 screen jak dla mnie jest bezużyteczny i wątpię ze admini wezmą go pod uwagę.
avatar
elveres jestes ?
avatar
na PW trzeba bylo wyslac Duży uśmiech
avatar