Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Tak z innej beczki. Szukam teamu na questa 400+. Wymagania: cierpliwość, lenistwo, kupa (dosłownie) czasu. Planowany start: 29 luty 2019 Duży uśmiech
avatar
Cii, śmiesznie jest chociaż
avatar
Chyba wszystko juz zostało powiedziane wiec skonczcie tą dyskusje szkoda SB smiecic ... kazdy chyba juz zdarzyl sb wyrobic swoja opinie xD
avatar
My nie prosimy nikogo aby nam takie rzeczy wysyłali, tylko sami takie coś dostajemy. W ogóle na sb piszesz i tu cię zacytuję "Punkty reputacji są nic nie warte bez wysiłku posiadacza w rozwój forum i gry dla innych ich użytkowników :*" a na priv płaczesz Egiemu...
avatar
Szukam ludzi co zostaną moją domową lewatywą... ktoś chętny?
avatar
moje privy moja sprawa, wasza wścibskość wasz problem.
avatar
@Czesia hahahha idealne okreslenie xdd
avatar
Następnym razem uważaj z kim siedzisz na kanale bo niektórzy wolą ludzi z serwera niż ludzi z ts3 i nie mówie tu o Wayne bo on sam był zdziwiony jak mu wysłałem to :O
avatar
żenuła O matko
avatar
@"Stefan Krol Zydowski" Oj stefan chyba nie do końca Ci się udało, dużo osób wie o twojej rozmowie z Egim Uśmiech
avatar
@Ithuriel dobra to ja nie dopatrzyłem xDD
avatar
Bo ja widzę, że jest
avatar
Która?
avatar
Itha wypowiedź znikła why ?
avatar
Bo wiesz ze nas jest wiecej !!!
avatar
Miłego wieczoru życzę Oczko
avatar
Przedstawiłem moje zdanie na temat systemu reputacji. Nie zamierzam się bawić z wami w przepychanki słowne Oczko
avatar
@Thcs Mądrego to i dobrze posłuchać Duży uśmiech
avatar
Stefan szkoda że Ci tylko TS3 został, ponieważ wszędzie się już ludzie na tobie poznali i możesz sobie robić eventy nawet codziennie ale i tak będziesz dla większości serwera TYLKO ćwierć-graczem
avatar
Punkty reputacji są nic nie warte bez wysiłku posiadacza w rozwój forum i gry dla innych ich użytkowników :*