Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
gdzie zacząć ten quest na Lugie?
avatar
Po usunieciu uuid z confingu wszystko dziala Uśmiech Hasla sa zapamietywane i nie wymagaja ponownego wpisywania za kazdy razem Uśmiech dodatkowo problem z visual c ustapil Uśmiech
avatar
Po usunięciu danych logowania z config działa zapamiętywanie haseł, chyba że Night to poprawił Duży uśmiech
avatar
@Nightmare wgl nie da się zapamiętać, zaraz usune z configu i dodam jeszcze raz zobaczymy czy to pomoże
avatar
Kto ma problem z zapamiętywaniem haseł? Czy usunięcie linijki z uuid z configu pomaga? Czy hasła są resetowane raz czy w ogóle nie da się zapamiętać?
avatar
Poprawiłem problem z wylogowywaniem
avatar
Mam ten sam problem z wylogowywaniem itp
avatar
Takze jak padnie nam postac gdziekolwiek to odrazu wywala klienta i nie powraca do okna logowania postaci
avatar
aaa i Visual c wyskakuje mi na laptopie gdzie jest windows 7, natomiast na kompie gdzie jest windows 10 nie wyskakuje Uśmiech
avatar
Dodam jeszcze, ze niemozliwe jest przelogowanie sie na inna postac na koncie przy pomocy "ctrl+q" bo od razu wywala klienta i trzeba go wlaczac od nowa, wtedy juz logujac sie na ta postac co chcielismy sie przelogowac.
avatar
Monty i Kanopus Uśmiech
avatar
Mam ten sam problem co
avatar
Mnie również, dodatkowo przy wychodzeniu pojawia mi się błąd związany z Visual C++ nie wiem z jakiego powodu
avatar
Tylko mi po tym update nie zapamietuja sie passy w kliencie?
avatar
@Ithuriel nie sądzę
avatar
Jakby ktoś nie miał wykupionego kanału HBO to polecam TV Puls i film "Człowiek mafii", przypadek? Duży uśmiech
avatar
Osadnik wychaczy z 12 dzikow, bedzie zabawa
avatar
Duzo milosci.
avatar
@osadnik Duży uśmiech
avatar
no w niedziele zawsze po najnowszym serialu HBO "Mafia-ostatni pies" Duży uśmiech